Bývalá manželka unesla jejich 4letou dceru a jako by se po nich slehla zem. Po 12 letech úmorného hledání zazvonil telefon

Žena se nemohla smířit s faktem, že po rozvodu dostal dceru do péče její bývalý manžel. Rozhodla se tedy, že dívku unese.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se manželé rozvedli, získal jejich čtyřletou dceru do výhradní péče otec. Matka dítěte to ale těžce nesla. Pomalu začala spřádat plány, jak dceru získat. Vídala se s ní o víkendech, což jí nestačilo. Nechtěla, aby její bývalý manžel měl na dítě jakýkoliv vliv. Vyhrožovala, že dceru odvede a někam spolu zmizí. Dokonce měla dítěti vnucovat, aby ve školce řeklo, že ho otec zneužíval. Do hry se vložila i sociální služba.

Dceru týral a zneužíval? Výmysl

Události související se svěřením čtyřleté Sabriny do péče jejího otce Grega Allena pomalu nabíraly na obrátkách. Když dítě ve školce řeklo, co chtěla jeho matka, začala se o případ zajímat dětská ochranná služba. Zajímalo ji, zda Sabrinu a její matku otec sexuálně zneužíval a týral. Když se holčičky zeptali, zda se jí otec dotýkal nebo byl násilnický, Sabrina měla odpovědět: „To, že tatínek uhodil maminku, je lež, kterou mi řekla maminka.“

Bylo jasné, že matka dívky Dara Llorensová je ochotna zajít daleko, aby získala, co chce. Greg chtěl, aby úřady zakročily, ale bylo mu řečeno, že s tím nemohou nic dělat. Po čase se napjatá situace sama začala uklidňovat. Exmanželka byla najednou milá, komunikativní a vstřícná. Greg věřil, že se konečně vzpamatovala a začnou spolu normálně vycházet. Když jí vezl dceru, aby s maminkou mohla být o víkendu, netušil, že v hlavě ženy se zrodil plán.

Tati, nikdy na mě nezapomeň

I když jeho exmanželka byla velmi příjemná, měl Greg pocit, že se od ní v poslední době holčička vracela nervózní. Přesto nechtěl přilívat olej do ohně a na víkend dceru znovu odvezl. „Když jsem ji vysadil u její matky, dal jsem jí pusu na rozloučenou a ona mi řekla: Tatínku, nikdy na mě nezapomeň,“ vypráví Greg. Když význam těch slov pochopil, bylo už pozdě. Dara a Sabrina během víkendu zmizely. Otec kontaktoval policii, která po nich začala pátrat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rok o své dceři nic nevěděl. Byl zoufalý. Najednou mu svitla jiskřička naděje. Matku s dcerou někdo poznal, než ale stihla zareagovat policie, po obou se zase slehla zem. Čas plynul a Greg neúnavně hledal své dítě, zřídil web, profily na sociálních sítích, jezdil od města k městu. Jeho příběh obletěl svět. Svou dceru neviděl už dlouhých jedenáct let. Nebylo to jednoduché, ale stále doufal, že se s dcerou znovu shledá. Pak mu zazvonil telefon, který mu změnil život.

S otcem se dcera nechtěla vidět

Policie je našla. Zatkla Daru a Sabrinu odvezla. Dvanáct let žena dívce vtloukala do hlavy, že její otec je špatný člověk. Snažila se, aby ho Sabrina nenáviděla. A to se jí částečně podařilo. Zpočátku se s otcem nechtěla vidět. Musel si počkat. Když svou milovanou dceru po 12 letech mohl zase spatřit, byl dojatý. „Věřím, že to nejtěžší je za námi. Jsem rád, že můžu říct, že můj vztah se Sabrinou je stále silnější,“ napsal Greg na své facebookové stránce.

Co říkáte na to, že matka unesla dceru?

Zdroj: TudásFája
Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články