Její bratr zemřel v roce 2012 a její syn se ve stejném roce narodil. Podobají se jako vejce vejci

Žena ztratila bratra, s nímž si byli velice blízcí, ve stejném roce, kdy se jí narodil syn. Jejich podoba je neuvěřitelná. Nyní věří na převtělování duší.

reinkarnace i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnoho lidí, převážně jedinci zabývající se východním učením, věří, že lidské tělo je pouhá schránka, která se za určitou dobu opotřebuje, odejde, ale duše žije i nadále. Ta si nakonec najde jinou schránku, v níž bude žít, a tak koloběh života a převtělování neustále pokračuje, dokud se samotná duše nestane dokonalou, zbaví se všeho zla a nedokonalostí a v tu chvíli může šťastně odejít. Na reinkarnaci začala věřit i tato žena ve chvíli, kdy se jí v roce 2012 narodil syn.

Vaše činy ovlivňují, do jakého těla se narodíte

Reinkarnace je ve zkratce učení, které je spojováno s minulými životy a karmou. Jinými slovy duše dokáže žít v několika tělech postupně a všechny své činy, prožitky a zkušenosti z jednoho života si přináší s sebou do dalšího. To ovlivňuje, do jakého těla se narodíte. Karma tedy spočívá v tom, že pácháte-li v minulém životě zlo, v dalším budete trpět stejnou měrou.

Spousta lidí věří na karmu, ale na minulé životy nikoli. Pojem karma je tak často špatně používán. To, že někomu nyní činíte nepravosti, neznamená, že do pár dní pocítíte následky svého chování. Karma a její vliv souvisí pouze s minulými a budoucími životy. Nevěřící byla i tato žena, které se téma reinkarnace a život po životě zdály více než vzdálené, dokud se jí však nenarodil syn.

Ve stejném roce ztratila bratra a porodila syna

Annie Rection, která na sociální síti TikTok vystupuje pod přezdívkou „olderthantheinternet“, ztratila v roce 2012 bratra. Byla to pro ni obrovská rána, nemohla tomu uvěřit. Byli jako ostatní sourozenci, kteří se občas pošťuchovali, ale panovala mezi nimi obrovská láska. Měli krásný vztah a jeden za druhého by položili život. Zdálo se, že díru v jejím srdci už nic nezaplní. Dokud se jí nenarodil syn.

@olderthantheinternet

reincarnation uncle nephew siblingloss littlebrother son brother similar alike

♬ He Lives in You – Holy drill

Ve stejném roce, kdy ztratila svého bratra, porodila Annie syna. O pár let později nemohla věřit svým očím. Její syn a její bratr si byli podobní jako vejce vejci. Nyní už jí otázka reinkarnace není cizí, věří, že duše jejího bratra žije v jejím synovi. Nechtěl ji ještě opustit, a tak se vrátil v těle jejího syna. Ta podoba je neuvěřitelná, přesvědčte se sami na níže uvedeném videu.

Jaké jsou vaše zkušenosti s karmou a převtělováním duší?

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články