Znamení, že jste zažili mnoho reinkarnací a tato je vaše poslední

Reinkarnace neboli převtělování je náboženský jev, který je označován za znovuzrození mysli po smrti člověka, který se převtělí do nového těla.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Mnozí tomu způsobu převtělení silně věří, jiní zase této skutečnosti nevěří. Ovšem existují různé známky a intuice, které se během života mohou přihodit a jsou toho důkazem. Jak ale můžeme zjistit, kolik zbývá reinkarnací? Anebo je to naše poslední reinkarnace?  

Narodili jste se vícekrát

Někdy máte podivné a těžko vysvětlitelné vzpomínky, které určují a připomínají, že jste byli na onom místě nebo někomu neznámému přijdete neuvěřitelně povědomí, mají pocit, že vás znají dlouhá léta. 

Vaše tělo prošlo několikrát reinkarnací

Stalo se vám někdy, že máte o druhé osobě instinktivní poznání, a to velmi silné? A nejsou to pouhé domněnky, ale pokaždé máte pravdu? Ať už jste dlouhodobí přátelé či nikoliv, jste si jistí, že znáte všechny myšlenky druhé osoby. Vaše duše jsou si tak velmi blízké, že k sobě jednoduše patří. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Věříte na reinkarnaci?

Žili jste už vícekrát

Nevysvětlitelný strach, prožíváte jej také? Může vás opravdu velmi zužovat a může souviset se strachem z pavouků, hadů, ale i s lidmi, i když jste s nimi neměli za vašeho života žádné konflikty či potíže. Takové obavy mohou být vysvětlené minulým životem, kdy jste zažili trauma či konflikt s nimi spojený. 

Reinkarnace vaší duše

Zdá se vám někdy ve snu, co se přesně stane? A přesně tyto sny se stanou skutečnými? V takovém případě může být vaše duše v bdělém stavu v jiné dimenzi – mimo tělo. To je jedno z vysvětlení týkající se reinkarnace.

Mnohokrát jste se narodili

Když se někomu známému či blízkému něco přihodí a zažívají těžké chvíle, prožíváte je s nimi? Je to proto, protože jste v minulých životech zažila, zažil, spoustu různorodých emocí, proto se také díváte na potíže nebo problémy druhých mnohem více intenzivněji, empatičtěji.

iZdroj fotografie: Pixabay
Kolik životů člověk má?

Vaše duše je již stará

Duše člověka, která byla již vícekrát reinkarnována, má jistě duši, která stárne, která má více zkušeností. A to bez ohledu na to, kolik je vám let, zda jste malé dítě, dospívající či starší člověk. Jednoduše jste moudřejší než lidi kolem vás a vaši věkoví vrstevníci. Na všechny věci kolem sebe se díváte pomocí jiného úhlu pohledu, jste odlišní a vaše celkové myšlení je mnohem více zralejší.

Poslední reinkarnace

Jedno znamení, které je nejjistější, a které ukazuje na to, že jste zažili mnoho životů je, že vás velmi hluboce zajímá duchovní sféra. Můžete být klidně jediní ve vaší rodině, kteří se zajímají o duchovní sílu, ale i o klid, štěstí, pocit uspokojení. Jednoduše jste často zaneprázdnění možností sebepoznávání a rozvíjením vaší duše.     

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články