Lucie Borhyová schytala nenávistné komentáře za to, že neřekla, odkud má šaty. Požaduje za to totiž finanční odměnu

Moderování zimního bálu zlínské univerzity se ujala novácká ikona Lucie Borhyová. Lidé na sociálních sítích se do ní obuli, když v rozhovoru nechtěla prozradit, kde koupila nové šaty.

Lucie Borhyová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Plesová sezona se po dvouleté koronavirové pauze slušně rozjela. Dámy mají opět příležitost předvést svůj vkus i cit pro módu a provětrat své okázalé róby. A když dojde na konverzaci, mohou zazářit, pokud mají takt a styl. Novácké moderátorské hvězdě Lucii Borhyové se to na reprezentačním plese Univerzity Tomáše Bati ale příliš nepodařilo. Rozpovídala se o svých šatech, ale něco si měla nechat spíš jen pro sebe. Pobouřilo to totiž uživatele sociálních sítí.

Se značkou moderátorka nespolupracuje

Na tematickém zimním bále zlínské vzdělávací instituce, kde se bavilo asi 900 lidí, se moderátorka objevila v modrých skvěle padnoucích šatech. Dočkala se spousty komplimentů, jak jí to sluší. Přiznala, že blankytně modrý outfit si čerstvě pořídila. „Jsou nové, musím se přiznat, že jsem si je kupovala speciálně pro tuto příležitost. Máme zimní bál a dostala jsem informaci, že bych měla mít modré šaty,“ řekla Borhyová.

Na dotaz, odkud šaty má, se ale začala trochu ošívat. „Odkud je mám nebudu prozrazovat, protože je to značka, se kterou nemám úplně domluvenou spolupráci. Zatím,“ prohlásila významně Borhyová. Právě to, že odmítla říct značku, protože nechtěla dělat bezplatnou reklamu nějakému salonu, z jehož spolupráce moderátorce neplynou žádné výhody, vytočilo diskutující na sociálních sítích. Pěkně se do televizní ikony pustili.

Neplatí mi za to, abych je chválila

Diskutující si ve svých komentářích ani trochu nebrali servítky. „Nemá spolupráci, a proto neřekne, no ty bláho, prachy dělají divy,“ napsal jeden z nich. „Sice jsem s obchodem strašně spokojená, ale neplatí mi za to, abych je chválila, takže bohužel, no,“ přidal se další. „Až mi značka narve všechno zadarmo, tak vám řeknu, která to je. Jdu blejt,“ sugestivně dodal další z komentujících.

@studentskaunieutb

Co říkáte na šaty Lucie Borhyové?🤩

♬ původní zvuk – Studentská unie UTB

Podle některých uživatelů sociálních sítí je nedůstojné, jak lidé ze showbyznysu stojí o spolupráci s firmami, kterým dělají placenou propagaci. Jak nenápadně všichni škemrají o ty spolupráce, to je tak trapný,“ podivil se další z diskutujících. „Jako známá moderátorka nemá dost peněz?“ otázal se další. „Když není spolupráce, není prezentace, tak to jsem o ní měla lepší mínění,“ podotkla jiná diskutující.

Co říkáte na důvod, proč moderátorka neřekla značku šatů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů