Lucie Borhyová se sice cítí na 25, ale přesto se kvůli věku musí omezovat: Sladké je pro ni tabu

Atraktivní blondýnka je velkou milovnicí jídla a nedá dopustit na sladké a čokoládu. Přesto se jí daří udržovat si perfektní figuru. I když přiznává, že už to není, co to bývalo.

Moderátorka Lucie Borhyová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Téměř čtvrt století pravidelně vstupuje do domácností moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (45). Při pohledu na usměvavou, atraktivní blondýnku nejedna žena bledne závistí. Patrné na ní nejsou totiž žádné vrásky ani jiné příznaky stárnutí. Navíc má perfektní postavu. Celá dlouhá desetiletí v podstatě vypadá stejně. A rozhodně za to hvězda Novy nevděčí jen umu šikovných televizních maskérek. Mohou za to prý geny.

Moderátorku děsí, jak rychle běží čas

Populární moderátorka, která nedávno oslavila 45. narozeniny, si přibývající roky moc nepřipouští. „Nechává mě to chladnou, cítím se tak na pětadvacet a moji blízcí si ze mě dělají legraci, že jsem občas jako šestnáctka,“ řekla Blesku. Znepokojuje ji, jak rychle život plyne. „Děsí mě, jak rychle čas utíká. Moje babička, která se dožila 94 let, mi často říkala: ‚Lucinko, takhle se otočíš a bude konec.‘ A teď bohužel zjišťuji, že měla pravdu,“ povzdechla si.

Mladí lidé se neustále ženou dopředu, aby dosáhli svých cílů, a mají pocit, že čas neplyne dostatečně rychle. „Zhruba po třicítce člověk už čas začne vnímat víc a po čtyřicítce ho chce zase pomalu zastavit,“ vysvětlila. Vyjma práce v televizi věnuje moderátorka většinu svého času výchově dvou dětí. Nikdy se ale nevdala, přestože o nápadníky, kteří by ji rádi dovedli k oltáři, neměla nouzi. Momentálně je jejím partnerem brněnský rodák, podnikatel Michal Smečka.

Labužnice miluje čokolády a sladké

Za mladistvý vzhled vděčí moderátorka dobré genetické výbavě. Když si někam vyrazí se svou pětašedesátiletou maminkou, lidé se prý domnívají, že jsou kamarádky nebo sestry. Hvězda nováckého zpravodajství se nikdy netajila tím, že má velmi kladný vztah k jídlu. Ráda si dopřává i dietní průšvihy, jako je čokoláda nebo sladké dezerty. „Ráda jím. Já jsem velký labužník a hlavně miluji čokolády a sladké,“ cituje moderátorku Aha. Přestože si dobrůtky neodpírala, na váze ani její postavě to nebylo znát.

Lucie Borhyová s matkou Alenou Borhyovou iZdroj fotografie: Nextfoto

Jenže v posledních letech to už taková hračka není. „Babička vždycky říkala, že po čtyřicítce už hubnutí tak snadno nepůjde. Nevěřila jsem jí,“ poznamenala. Svůj jídelníček musela mírně upravit a přidat pohyb. Se shozením přebytečných kil jí pomáhá mimo jiné i box. „V kondici se udržuji pohybem, zdravým životním stylem a duševní rovnováhou, která je pro mě asi nejdůležitější. Když je člověk spokojený a najde si v životě něco, co mu přináší radost a klid, tak se to pak projeví i navenek,“ řekla Nově.

Jak se udržujete ve skvělé kondici?

Zdroj: Blesk, Aha!, TVNova
Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články