Jiřina Bohdalová oslavila narozeniny v soukromí. Přijela za ní rodina ze Švédska

Vzácnou rodinou fotografii z oslavy chtěla zveřejnit Simona Stašová, dcera herecké legendy. Když o to požádala známého režiséra, narazila. Obával se reakce proslulé Bohdalky.

Herečka Jiřina Bohdalová s dcerou herečkou Simonou Stašovou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Legendární herečka Jiřina Bohdalová oslavila nedávno 92. narozeniny. Nejkrásnějším dárkem pro ni byla rodinná oslava. Dorazili na ni totiž i vzácní gratulanti. Milované tetičce přijeli popřát příbuzní až z dalekého Švédska. Oslavenkyně z toho měla tak velkou radost, že její dcera, herečka Simona Stašová, se rozhodla, že se o společnou fotografii široké rodiny musí podělit na sociálních sítích.

Režisér měl obavy, že dostane vynadáno

Na soukromé oslavě hereččiných úctyhodných narozenin nechyběl ani rodinný přítel Zdeněk Zelenka, režisér. Právě jeho Stašová pověřila důležitým úkolem, kterému se zpočátku trochu bránil. „Volala mi Simona Stašová a řekla: ‚Hele, tohle je tak vzácná fotka – my a část rodiny, která přijela kvůli jejím narozeninám ze Švédska –, že tu fotku prostě musíš zveřejnit,‘“ cituje Zelenku Blesk. Jenže do záludného úkolu se moc nehrnul.

Svazovaly ho obavy, jak by na to herecká ikona zareagovala. „Nezveřejním. Jířa zas bude nadávat, že se zveřejňuje něco bez jejího svolení,“ oponoval prý Stašové. Jenže ta trvala na svém. „Musíš, takovou mezinárodní fotku už nikdy nedáme dohromady. Navíc nám to tam sluší,“ kupila argumenty dcera herečky, až nakonec režisér nátlaku podlehl s tím, že je to ale na její zodpovědnost.

Stašová to prý Jíře vysvětlí

Slavná dcera ještě slavnější herečky s tím neměla problém. „Jo, neboj, já to když tak Jíře vysvětlím. Udělej to,“ prozradil deníku Zelenka obsah telefonátu se Stašovou. Na veřejnost se tedy dostala zajímavá fotografie populární Bohdalky se členy její rodiny, které nikdo nezná. Jak na její zveřejnění herečka reagovala a zda své dceři třeba nevyhubovala, není známo.

Na fotografii široké rodiny nechyběla vyjma oslavenkyně její dcera Simona, vnukové Marek s Vojtou, dvorní režisér Zelenka a rodina švédské sestry, herečky Jaroslavy. „Tak tohle je ta fotka. Syn Jiřininy sestry Dominik, jeho jedenáctiletý syn Robin, krásné švédské dcerky Míla a Pavlína jeho bratra (zemřelého) a naše česká strana, snad netřeba představovat,“ vysvětlil deníku Zelenka. Fotografie vznikla v den hereččiných narozenin, 3. května.

Oslava široké rodiny se vydařila

Podle Stašové švédská část rodiny přijela do Česka jen kvůli oslavě narozenin její matky, která se prý náramně vydařila. „Moc jsme si to užili, přiletěli jen na den, kvůli pratetě a jejím narozeninám. Byl to krásný den,“ cituje herečku Super. Fotografii prý pořídil číšník a povedla se na první pokus. Sestra Bohdalové Jaruška stráví v tuzemsku prý celý měsíc.

Jak moc chováte v přízni populární Bohdalku?

Zdroj: Blesk, Super
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů