Jiřina Bohdalová promluvila o podrazu, který na ni udělal Brzobohatý. „Křičela jsem na něj a nadávala“ vzpomíná

Jiřina Bohdalová si myslela, že je její manželství šťastné a bude trvat navěky. Brzobohatý ji ale krutě zradil.

Jiřina Bohdalová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Jedna z nejlepších, nejoblíbenějších a nejobsazovanějších českých hereček neměla lehký život. Od začátku se jí velmi dařilo v umělecké kariéře a myslela si, že i její osobní život je dokonalý a nemůže být lepší. Jak šeredně se mýlila, zjistila poté, co se dozvěděla pravdu o svém milovaném manželovi. Z jeho zrady se dlouho nemohla vzpamatovat, tu uvnitř cítí dodnes.

O manželově nevěře neměla tušení

Vztah mezi Jiřinou Bohdalovou a Radoslavem Brzobohatým začínal pozvolna. Nebyla to láska na první pohled, ale jejich láska byla obrovská a vášnivá. Jiskření mezi nimi si všimli i režiséři, kteří je rádi obsazovali do společných rolí. Brzobohatý byl velmi atraktivní a charismatický muž, který ženy přitahoval neuvěřitelným způsobem, což byl také často důvod manželských hádek. „Jiřina brečela, nadávala, on se ale k hysterii nikdy nesnížil,“ cituje slova jejich přítelkyně web Aha.

Přestože se Brzobohatý snažil ženám odolávat, když poprvé spatřil Hanu Gregorovou, zcela jí podlehl. Ze začátku se sice oba drželi zpátky, jelikož Gregorová byla vdaná, postupem času už ale nemohli odolat. Svůj milenecký vztah udržovali v tajnosti. Jiřina Bohdalová neměla ani tušení, že ji manžel podvádí, a to ani tehdy, když si sbalil jen ty nejnutnější věci a z rodinné vily se odstěhoval do pronajatého bytu, kam se za ním po čase jeho milenka nastěhovala.

Manželova zrada ji zdrtila

O vztahu svého manžela s Gregorovu se Bohdalová dozvěděla až jako poslední, ale dle webu TVguru to stálo za to. Brzobohatý jí totiž na rovinu oznámil, že má milenku, se kterou čeká dítě. Uvědomila si, že ve svých padesáti letech nemůže s o dvacet let mladší děvou soupeřit. Bohdalovou to úplně zničilo. Když jí Brzobohatý řekl, že si jí váží, křičela na něj: „Tak si kup váhu! Kup si decimálku!“ Od té doby udržovali jen nutný kontakt, až do roku 2012, kdy spolu stanuli před kamerou při natáčení filmu režiséra Jiřího Stracha Vrásky z lásky.

Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý iZdroj fotografie: Nextfoto

A pouhých pět měsíců po konci natáčení Brzobohatý náhle zemřel, což Bohdalovou, přestože ji tak zradil, velmi zasáhlo. Nechala se slyšet, že Radek byl jedním z nejdůležitějších mužů v jejím životě. Přestože Bohdalová zažila takovou zradu, neztratila optimismus a humor, což je podle ní recept na dlouhověkost, jak jsme se o její radě na DámskémDeníku již zmiňovali.

Jaký názor máte na jejich manželství?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články