Bezdomovec se ujal psa bez zadních nohou a stará se o něj jako o dítě. Lidé se rozhodli jim pomoct

Mladý muž, který žije na ulici, se rozhodl, že se postará o nemocného pejska. Stali se z nich nejlepší přátelé a jsou si stále nablízku.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

V dnešní době žije spousta lidí v přepychu a neváží si tolik věcí, které má. Vše berou jako samozřejmost a neuvědomují si, jak někteří lidé strádají a žijí ve špíně a bez peněz. Takoví lidé jsou mnohdy citlivější a mají tendenci se starat o někoho, kdo je na tom ještě hůře než oni sami. Takovým příkladem je i venezuelský mladík, který se stará o ochrnutého pejska.

Bezdomovec a pes nerozlučnými přáteli

Muž, který žije na ulici, se ujal nemocného psa, protože mu ho bylo velmi líto. Chlupáč je ochrnutý na obě zadní nožky, takže není schopen normální chůze. Když mladík pejska našel, chudáček se jen plazil a kňučel. Proto se ho bezdomovec ujal a opatřil mu malý vozíček, který upevnil na jeho záda. Díky tomuto „kočárku“ může jeho čtyřnohý přítel chodit a sdílet s ním tedy každodenní zážitky. Stali se z nich nejlepší přátelé a psík je svému kamarádovi vděčný za lepší život.

Mladý muž s venezuelskými kořeny zaujal turistku Liru Quicano z Rimacu v Peru, která byla zrovna na dovolené ve Venezuele. Když procházela po Avenida Samuel Alcázar, uviděla velmi emotivní scénu, která ji chytla za srdce. Příběh tak dobrosrdečného muže ji okouzlil, takže chtěla o tomto krásném počínání říct celému světu. Nafotila tuto dvojici a sdílela fotky na sociálních sítích.

iZdroj fotografie: Freepik

Pes je svému pánovi vždy po boku

Jak zjistila, mladík se živí mytím aut, ale nemá dostatek peněz na bydlení, takže žije na ulici. U sebe má vždy svého postiženého pejska, který je pro něj jako vlastní dítě. Povídá si s ním, pečuje o něj a nedovolí, aby mu kdokoli ublížil. Do té doby, než se ujal svého čtyřnohého kamaráda, býval sám. Cítil, že mu stále něco chybí, takže jakmile viděl trpícího psa, věděl, že mu musí pomoci.

Jakmile se příběh dostal do povědomí lidí, snažili se mladíkovi a jeho věrnému příteli pomoci. Nosili jim jídlo, pití, ošacení a nějaké peníze. Dvojice dary s radostí přijala, ale svého žití na ulici se nechtějí vzdát.

Co říkáte na tuto nerozlučnou dvojici?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Babská rada nad zlato: Nápoj se skořicí a zázvorem pročistí střeva během 3 dnů. Kromě toho začne ubývat tuku na břiše
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč je ženám pořád zima? Pro zimomřivost je více předpokladů, problém spočívá v hormonech