Bezdomovec se po 6 letech poprvé ostříhá. Neskutečné, jaký krasavec se pod horou chlupů skrýval

Proměna bezdomovce, který se dlouhých šest let nestříhal ani neholil, vám vezme dech. Opravdu se totiž povedla.

starý bezdomovec i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po celém světě se denně ocitají lidé bez peněz a bez domova, a tak musí dále žít na ulici. Někteří na tom mají velkou vinu sami, protože propadli drogám či alkoholu, jiní se ale bez majetku ocitnou ze dne na den a nemají nikoho, kdo by jim podal pomocnou ruku. Pro takové lidi jsou poté věci, které jsou pro ostatní samozřejmostí, zcela jedinečné a neobvyklé.

Do parády si jej vzal proslulý holič

Bezdomovec Don žije na ulici už mnoho let. Nemá peníze ani žádný jiný majetek, a tak spíše přežívá. Nemůže si koupit jídlo, na které má chuť, natož aby si zašel ke kadeřníkovi nebo si pořídil nové oblečení. Když se mu tedy naskytla možnost nechat si upravit vlasy a vousy, kterých se dlouhých šest let nedotkla ruka odborníka, neváhal a souhlasil. Usedl na křeslo proslulého holiče Chana, který, jak uvádí i web ShareAbly, zveřejňuje na sociálních sítích videa a fotografie jím vytvořených účesů.

Na svém YouTube kanálu také radí mužům, jak se nejlépe o vlasy starat a jaký účes by byl pro ně ten nejlepší a nejvhodnější. A právě zde také Chan uveřejnil videozáznam ze stříhání bezdomovce Dona. Byla to pro něj velká výzva, protože muž měl opravdu zanedbané dlouhé a mastné vlasy. A vousy na tom nebyly o moc lépe. 6 let nestříhání se na nich rozhodně podepsalo.

Z neupraveného bezdomovce se rázem stal fešák

A tak se holič Chan pustil do práce. Je radost sledovat jeho počínání, které koná s velkou jistotou a zručností. Rychlost a pečlivost jeho stříhání je neuvěřitelná. Jde vidět, že opravdu ví, co dělá a jak nejlépe mužům pomoci k dokonalému výzoru. Když Chan dokončil své dílo, všem spadla brada. Bezdomovec Don okamžitě vypadal o mnoho let mladší a hlavně se ukázalo, jak charismatický a skvěle vypadající je to ve skutečnosti člověk. Zveřejněné video má více než 1,5 milionů zhlédnutí a přes 2 000 obdivných komentářů.

Je úžasné, že existují lidé, kteří umí ostatním takto pomoci. Svým počínáním dokáží zvednout lidem sebevědomí a dodat jim sílu žít a bojovat se svými problémy. A potřebují to jak muži, tak i ženy, které jsou životem často ztrhanější a unavenější. Na DámskémDeníku jsme zveřejňovali také proměnu ženy, která pod rukama stylisty omládla o desítky let.

Jak se vám bezdomovcova proměna líbila?

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články