Během 1 roku žena porodila 3 děti. „Nejsou to trojčata. Počali jsme je v jinou dobu,“ směje se matka

Šestinásobná matka pravidelně zveřejňuje videa ze života své početné rodiny na sociálních sítích. Lidé ji obdivují, fandí jí, ale musí také čelit drsné kritice.

matka s dítětem po porodu i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Rodičovství je pořádný zápřah na 24 hodin denně, když pečujete o jednoho potomka. Natož pak když máte na starost hned tři stejně stará miminka najednou. Podobně jako šestadvacetiletá matka Taelyn MacDonaldová, která v jednom roce porodila tři děti. Nejde ale o trojčata, jak by se dalo předpokládat. „Počali jsme je v jinou dobu,“ vysvětluje matka, která na konci dubna porodila už šestého potomka.

Považují je za trojčata, i když jimi nejsou

Šestinásobná matka a influencerka Taelyn pravidelně sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích běžné okamžiky života své početné rodiny. Pozornost na sebe přitahují tři z jejích ratolestí, protože jsou to takzvaná irská trojčata. Tak se říká dětem, které se narodily stejné matce s odstupem méně než 12 měsíců. Díky malému věkovému rozdílu jsou takoví sourozenci považováni za dvojčata nebo trojčata, i když jimi ve skutečnosti nejsou.

Těhotenský ultrazvuk

Doma měla trojčata, pak znovu otěhotněla. Výsledek ultrazvuku jí vyrazil dech

Přestože jde o celkem zvláštní věc, až tak výjimečná zase není. Podle odhadů se to stává v jednom z 35 000 případů, napsal server Parenting. Termín irská dvojčata se původně používal jako hanlivý výraz namířený proti irským katolíkům, kteří emigrovali do Ameriky. Vzhledem k tomu, že kvůli víře nepoužívali antikoncepci, byly irské rodiny velmi početné a děti se rodily v rychlém sledu za sebou.

Trojčata mají mezi sebou silné pouto

Ve videích, která zveřejňuje na svém tiktokovém profilu, Taelyn ukazuje, jak jsou si její potomci blízcí. „Mám doma tři roční děti, ale nejsou to trojčata. I když všichni v mém okolí říkají, že prostě jsou trojčata,“ uvedla v jednom z videí. Jako první se jí narodil syn Morrow. Nedlouho po jeho narození znovu otěhotněla a následně se stala matkou dvojčat. Všechny tři děti jsou stejně staré. Momentálně jim jsou už dva roky a podle Taelyn mezi nimi existuje silné pouto. Společně si hrají, zlobí, chichotají se a každou volnou chvíli jsou spolu.

@taelynmacdonald This is what my days look like from about 7am to 3pm #sahm #sahmlife #motherhood #motherhoodunplugged #momcontent #Momsoftiktok #momlife #momof5 #ditl #ditlofamom #vlog #weekday #4under3 #3under1 #twins #twinsisters #twinmom #twinsoftiktok #irishtriplets #routine #momtok #dailyvlog #husbandwife ♬ original sound – Taelyn MacDonald

S náročnou péčí o malé caparty matce pomáhají starší děti. Pod rodinnými videy, která žena často zveřejňuje, je spousta pozitivních komentářů. Podle serveru TheSun ale Taelyn také čelí drsné kritice. Diskutující ji obviňují, že je nezodpovědná, když si pořídila děti tak rychle za sebou. Morrow prý bude muset rychleji dospět, protože veškerou pozornost matky zaměstnají dvojčata. „Věnuji se mu víc než dvojčatům, takže jestli se o někoho bojíte, tak já bych se bála o ně,“ nedala se rozhodit šestinásobná matka.

Co říkáte na to, že lidé mají děti za trojčata?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články