Muž se bál, že pitbul jeho ženy ublíží dceři. Co se stalo potom, ho naprosto šokovalo a sebralo mu slova z úst

Když poprvé uviděl psa svojí ženy, hrozně se vyděsil, protože to byl velký pes křížený s bojovým plemenem. A co teprve, kdyby ublížil jeho dceři?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy je opravdu těžké udržet na uzdě předsudky vůči člověku, a co teprve vůči psovi. Přesně takhle se cítil Greg, když poznal psa své ženy, Zacka, křížence Pit Bulla s Labradorem. A nedalo se říct, že pes má rád jeho. Toto je příběh Grega, který  ukazuje, jak mohou okolnosti změnit srdce člověka i psa. Ujistěte se, že máte po ruce kapesníčky, protože tohle vás určitě dojme.

Měli dva psy

Greg a jeho žena byli majiteli dvou psů, které měli, ještě než se seznámili. Pes jeho ženy, Zack, byl kříženec Pit Bulla s Labradorem, Grega úplně nesnášel. Když se jim narodila dcera, Greg řekl své ženě: „Jestli jen zavrčí na naše dítě, tak poletí!“. Malou holčičku přivezli z porodnice v autosedačce a oba psi si ji očichali a olízali, a přitom vrtěli ocasy. Zack ji nechtěl přestat lízat, a tak ho Greg musel od ní odtrhnout. Zack se okamžitě stal ochráncem malé holčičky, neustále byl u ní a když ležela na dece, musel na ní mít položenou jednu svoji packu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak šel čas

Zack malou dcerku svého pána velmi miloval, a když trochu vyrostla, vždy ji doprovázel do postýlky, na které s ním potom i spal. Nějak vždy věděl, kdy je čas jít nahoru, a proto na ni vždy čekal pod schody. Jednoho dne pejska otrávily hloupé děti ze sousedství. Greg, jeho žena a jeho dcera v tu chvíli prožívali nejhorší dny jejich životů. Sledovali, jak se s ním jejich dcera loučí a oba neskutečně plakali.

V 8 hodin večer se dcerka chystala ke spánku, a tak přišla ke schodům jako každý den. V tu chvíli si všichni uvědomili, co to znamená. Po 5 letech tam najednou nebyl Zack, který by ji doprovodil nahoru. To se za celou dobu ještě nikdy nestalo.

Příběh má dobrý, i když smutný konec

Holčička se rozplakala a nechtěla jít bez něj spát. Když v tom najednou náš druhý pes Sam, který naši dceru také velmi miloval, ale neměl o ni takový zájem jako Zack, vstal, přišel k ní a drcnul do ní hlavou. Položil svou tlapku na schody a podíval se na ni.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Šli spolu nahoru do postele a holčička ho pevně držela za krk. Dalších 6 let, dokud Sam nezemřel, na ni každý večer čekal na schodech a chodil s ní spát.

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články