Babica si zahrál domorodého kuchaře v klipu české kapely. Odzpíval recept na vietnamský pokrm

Kuchařská televizní hvězda si na chvíli dala pauzu od vaření. S českou kapelou nahrál Jiří Babica zpívanou verzi receptu na vietnamský pokrm, čímž své fanoušky rozhodně pobavil.

Jiří Babica i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Jiří Babica, známý zejména z pořadu Babicovy dobroty, který na televizních obrazovkách běžel mezi lety 2008–2014, se vrátil k plotně. Oslovila ho alternativní kapela The Middle of the Sandwich s neodolatelnou nabídkou. Babica se tak stal hvězdou jejich videoklipu, ve kterém odzpíval recept na známý vietnamský pokrm. Jeho fanoušci jsou nadšení.

Jde o těstovinový salát

 „Skladba s bizarním videoklipem není o ničem jiném než o vaření. Konkrétně jde tedy o zhudebněný recept na tradiční vietnamský pokrm Bún bò Nam Bộ,“ řekli deníku Aha! o své nové písni hudebníci z kapely. Název pokrmu se doslova překládá jako nudle s hovězím masem z jihu a jde vlastně o teplý těstovinový salát se zeleninou a s marinovaným smaženým hovězím masem.

Oblékl se jako domorodec

V klipu je Jiří Babica stylizován do člena domorodého kmene, nejvíce vyniká barevné pončo. Celý videoklip je plný záměrně špatně udělaného green screenu, takže za Babicou se pohybují poněkud dvourozměrné kulisy. Létají zde ptáci a objeví se zde i tygr. „Nabídka mě moc zaujala, proto jsem do toho šel,“ prohlásil pro deník Aha! Babica.

Jiří Babica iZdroj fotografie: Nextfoto

Podílel se na tom známý producent

Kapela The Middle of the Sandwich vyzdvihuje, že se na písni podílela jedna ze špiček svého oboru. „Skladba je nahrána pod taktovkou jednoho z nejpřednějších českých producentů Borise Carloffa v pražském studiu Soundevice,“ zdůraznili hudebníci. Je ale naprosto zřejmé, že jde spíše o recesi a pobavení.

Podrobný postup za 3 minuty

Babica sice spíše rapuje, než zpívá, ale právě to nadchlo jeho fanoušky. „Ahoj přátelé, dneska potěšíme všechny příznivce asijské kuchyně, jelikož si připravíme tradiční vietnamský pokrm, který mám upřímně moc rád. Začneme masem…,“ recituje Babica na počátku klipu. A právě v tomto duchu se nese celý zbytek tohoto díla. Kdyby si pečlivý posluchač dělal poznámky, dokázal by podle krátké písně uvařit celý pokrm.

Jaký máte názor na tuto píseň?

Zdroj: Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články