Nastoupila do autobusu a rovnou schytala facku. Spolucestující se po prvotním šoku začali smát

Obyčejná cesta mladé ženy veřejnou dopravou do práce měla poněkud bizarní průběh. Pasažérka, kterou vyděsila invaze nebezpečného hmyzu, udělala divnou věc.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Rutinní cesta do práce se může během několika vteřin změnit v dost bizarní zážitek. Podobně jako v případě mladé ženy, které se ve veřejné dopravě stalo něco velmi podivného. Jedna z pasažérek autobusu jí totiž z ničeho nic dala facku. Zaskočená žena se nezmohla na žádný odpor. Po odeznění prvotního šoku chtěla vysvětlení.

Sotva nastoupila do autobusu, dostala facku

O svém nepříjemném incidentu, který se odehrál v argentinské metropoli Buenos Aires, se svěřila na sociální síti X uživatelka, která si říká Jimee. Vysvětlila, že cestovala do zaměstnání jako obvykle a vůbec nečekala, že by se něco podobného mohlo stát. Poté, co ji neznámá žena napadla, následovala překvapivá výměna názorů.

Nakonec se totiž útoku zasmály nejen obě ženy, ale všichni cestující v autobusu. Jeho důvod byl totiž kuriózní. Spolucestující nebyla agresivní, jak by se mohlo na první pohled jevit, ale naopak chtěla mladou ženu ochránit. „Paní v autobusu mi dala facku, aby zabila komára. Řekla mi, že měl bílé nohy,“ napsala na platformě X Jimee.

Cestující vyděsil nebezpečný komár

Dodala, že spolucestující se domnívala, že jde o nebezpečný druh komára, jehož typickou charakteristikou jsou právě bílé nohy. Argentina a zejména okolí města Buenos Aires se v té době potýkalo s opravdu nebývalou invazí tohoto hmyzu. Někteří místní lidé začali kvůli tomu panikařit. Podle webu Crónica šíří tito komáři viry denge, zika a chikungunya.

Přemnožení komárů v oblasti způsobila dlouhá sucha, která vzápětí vystřídaly neustálé deště a záplavy. „Přesně to způsobilo masivní explozi komárů zejména v metropolitní oblasti. Tito komáři jsou také spojováni s přenosem viru koňské encefalitidy,“ cituje profesorku a ředitelku studijní skupiny pro komáry na Fakultě exaktních a přírodních věd Univerzity v Buenos Aires Sylvii Fischerovou web CNNEspanol.

Co říkáte na zvláštní incident, který se odehrál v autobusu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články