Anička Slováčková dala kázání tátovi: Chová se prý jako blázen. Dostal od ní zákaz

Hudebník Felix Slováček během jednoho z rozhovorů prozradil, jak jeho vyjadřování ovládá dcera Anička. Má zakázáno mnoho témat.

Anna Julie Slováčková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nedávno vyšel naprosto nový projekt od Ivany Gottové. Ten nese název Karel Gott navždy. Jde o projekt, který má zpěvákovu památku ještě víc přiblížit fanouškům. Na jeho představení byl také pozván jeden z velikánů české hudební scény Felix Slováček. U příležitosti rozhovoru prozradil soukromou informaci, za což jej zlynčovala dcera Anička.

Nechvalně známá rodina

Rodina hudebníka je poměrně rozsáhlá. Kromě toho také poměrně známá svými eskapádami. Sám Felix Slováček proslul svými románky s výrazně mladšími ženami. Jeho partnerka Dagmar Patrasová naopak třeba řízením motorového vozidla pod vlivem návykových látek či podezřele dezorientovanou chůzí po ulicích v Praze. Nebylo toho málo.

Tentokrát se však pozornost přenesla na jeho dceru Aničku Slováčkovou. Ta si prošla zhoubným onkologickým onemocněním, kvůli kterému musela podstoupit chemoterapii. Vztahy v rodině nepůsobí nijak idylicky, a tak není divu, že se její členové ukazují ve společnosti převážně o samotě. Anička na otce však dohlíží i z dálky, přičemž má zakázáno mluvit o jejich soukromí.

Chrání si soukromí

Slováček se objevil na křtu nového projektu opět sám. Pro deník Extra.cz hudebník prozradil: „Dovolená je hotová, ale já to nemůžu prozrazovat. Protože vždycky jsem něco takhle řekl a Anička mi pak řekne, že jsem blázen. Ona to nechce prostě.“ Mnozí zajisté pochopí, že i veřejně známé osobnosti si přejí uchovat informace o svých plánech pouze pro sebe.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Anna Julie Slováčková (@anna_julie_slovackova)

Samotný projekt Karel Gott navždy není tak nevinný, jak se může na první pohled zdát. V jeho zákulisí se skrývá spor jeho autorky Ivany Gottové a dcery zesnulého zpěváka Dominiky Gottové. Tyto dvě ženy zpěvákova života se nemohly shodnout na spolupráci s umělou inteligencí, která umožnila oživení zpěvákova hlasu. Felix Slováček nemá na netradiční ztvárnění vzpomínky vyhraněný názor.

Jaký máte názor na vztahy v této rodině?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články