Agáta Hanychová shání chůvu pro své ratolesti. Přála si Filipínku, ale tu nakonec propustila kvůli jazykové bariéře

Agáta Hanychová se v živém vysílání na Instagramu stihla svěřit, jaké požadavky musí splňovat chůva, která se bude starat o její nejmladší dcerku.

Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Není to tak dávno, co Agáta Hanychová (38) porodila. Se svým partnerem, úspěšným podnikatelem a miliardářem Jaromírem Soukupem (58), má dcerku Rozárii, která ještě nemá ani jeden měsíc života. Agáta však již pro ni shání chůvu, která se o ni bude starat, zatímco ona bude pracovat. A její požadavky na výběr nejsou nijak malé.

Výběrové řízení na chůvu

Jak se Agáta svěřila na svém instagramovém profilu, jednu chůvu již stihla propustit. Filipínka, která se měla starat především o její nejmladší dceru, pro Agátu v současné době nepracuje. Důvodem byla jazyková bariéra. Nyní jsou pro Agátu při výběru chůvy hlavní kritéria blízká dopravní dostupnost a bohaté zkušenosti. „Chci chůvu, která by měla zkušenosti s péčí o děti a ideálně by měla být z Prahy 5, 6. Musí být připravena na to, že občas tam budou tři děti, ne jenom jedno,“ vysvětluje Hanychová ve vysílání.

Zároveň by však budoucí chůva měla mít buď již dospělé děti, anebo žádné, aby mohla být Agátě kdykoliv po ruce a plně se tak věnovat péči o její potomky. Že nebude jednoduché projít tvrdým sítem Agátina náročného výběru, potvrzuje též její maminka herečka Veronika Žilková: „Agáta svěří dítě málokomu, mně když svěří na hlídání i psa, tak volá každých deset minut,“ směje se její matka v živém vysílání.

děti chůva iZdroj fotografie: Pexels

Matka dcery rozhodnutí podpořila

Agáta má totiž z předchozích vztahů dvě další děti. Syna Kryšpína, kterému je 11 let, má s Mirkem Dopitou, pětiletou dceru Miu s hercem Jakubem Prachařem. Agátin domov tak bývá plný dětí, které se tam vyskytují dle toho, jak se dohodne s jejich tatínky, kdo zrovna o ně bude pečovat. Herečka Veronika Žilková svoji dceru v rozhodnutí plně podporuje: „Prosím vás, hlavně nepište, že byste byli tři roky s dítětem doma. Dnes už je ta doba jiná. Agátka je hodně času se svojí holčičkou, ale potřebuje někdy vystřídat,“ apelovala herečka na fanoušky při živém vysílání.

Doba je samozřejmě jiná než před několika desítkami let a každá maminka si přeje pro své dítě jen to nejlepší, a to platí i pro výběr chůvy. Aby se tedy Agáta mohla věnovat sobě nebo svojí práci, potřebuje adekvátní záskok. Nezbývá než jen Agátě držet palce, ať se jí brzo podaří její vysněnou chůvu najít.

Co si myslíte o požadavcích, které má Agáta Hanychová na výběr chůvy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články