Aférka s kolegou se podepsala na její psychice: „Udělala jsem strašnou věc a teď nevím, co dělat,“ popisuje své pocity žena

Nevěrnice lituje toho, co udělala, a nejraději by vrátila čas. Svého manžela totiž miluje a ráda by s ním měla dítě. Teď ale řeší, zda se má přiznat a riskovat, že o něj přijde.

Plačící žena i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každé manželství občas postihnou problémy, s nimiž se musí vypořádat. Zřejmě neexistuje domácnost, kde by hádky ohledně zbytečného utrácení, nepořádku nebo společného trávení volného času nebyly na denním pořádku. Všechny bouře se ale nakonec přeženou stejně rychle, jako přišly. Pokud nejde o mnohem vážnější potíže. Do pořádné šlamastyky se dostala dvaatřicetiletá Ema. Manželovi byla nevěrná a neví, zda mu to říct.

Dala by cokoli, kdyby mohla vrátit čas

S manželem se poznali před sedmi lety. Vzali se teprve před rokem. Jsou šťastní, milují se, a dokonce uvažují o dítěti. Prozatím ale oběma vyhovuje pracovat na svých profesních kariérách. Na britském webovém fóru Mumsnet se zoufalá Ema přiznala, že manžela podvedla, a žádala diskutující o radu. „Ani nevíte, jak moc lituji toho, co jsem udělala. Neustále se cítím fyzicky špatně. Od té doby, co se to stalo, skoro nejím a nespím a neustále pláču,“ napsala.

Nikdy ji ani na chvilku nenapadlo, že by manželovi byla nevěrná. Ale na firemním večírku se Ema hodně opila, ztratila zábrany a muže podvedla se svým kolegou. Aférka pořádně otřásla její psychikou. Lituje toho, co udělala, a přemýšlí nad tím, že všechno manželovi řekne. „Cítím se jako nejhorší člověk na světě. Nemůžu uvěřit, že jsem to udělala. Dala bych doslova cokoli, abych mohla vrátit čas,“ zpytuje svědomí Ema.

Původně to manželovi nechtěla říct

Tu noc, kdy k nevěře došlo, manželovi lhala o tom, kde je. Od té doby se neviděli, protože když se Ema vrátila domů, byla její drahá polovička už na cestě na dovolenou s kamarády. Žena je ve svízelné situaci a váhá, zda se přiznat. Původně jsem měla v plánu mu to neříct kvůli bolesti, kterou by mu to přineslo, vzhledem k tomu, že šlo o jednorázovou záležitost, ne o poměr. Ale už nevím, jak to vydržet, aniž bych o tom s někým mluvila,“ uvedla s tím, že právě proto se dotazuje na názor lidí na fóru.

Muž a žena po hádce iZdroj fotografie: Freepik

Jde o velmi delikátní záležitost, již nechce probírat s blízkými. „Upřímně se nenávidím. Nemůžu to říct rodině a přátelům, nemůžu na ně tohle břemeno naložit, pokud mu to nakonec neřeknu. Napadlo mě oslovit toho kolegu, jen abych si o tom měla s kým promluvit. On je jediný člověk, který to ví, ale instinkt mi říká, že je to hloupý nápad. Mám ještě čtyři dny na to, abych něco vymyslela, než se manžel vrátí,“ vysvětlila Ema.

Pravda může znamenat konec manželství

Poznamenala, že je otevřená jakýmkoli radám, které jí v nezáviděníhodné situaci pomohou. „Moc dobře vím, jak hrozné je to, co jsem udělala,“ dodala. Překvapivě málo diskutujících Emě poradilo, aby všechno před manželem zatajila. „Měla bys to říct manželovi, protože si zaslouží vědět všechny informace, zejména předtím, než se pokusíte o dítě. Pokud to vyjde najevo později, není to jen život tvého manžela, který jsi potenciálně rozmetala na kousky,“ poradil jeden z diskutujících. „Pokud mu to řekneš, je možné, že to bude znamenat konec vašeho manželství, ale to neznamená, že bys to neměla dělat,“ dodal další.

Jak byste řešili dilema, které má nevěrná žena?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články