Dům Libuše Šafránkové a Josefa Abrháma chátrá. Nikdo o něj nejeví zájem, nestará se

Milovanou vilu zdědil po rodičích syn Josef. Dle sousedů však dům i pozemek chátrají, nikdo se o ně nestará.

Herečka Libuše Šafránková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Libuše Šafránková tvořila s Josefem Abrhámem nádherný pár, jejich stabilní manželství mohlo jít příkladem. Většinu společného života prožili v honosné vile, kterou herec na sklonku života přepsal na svého syna. Redakci webu Dámský Deník neunikla informace o tom, že po smrti slavného páru jeho milovaný dům chátrá.

Jednalo se o skutečnou lásku

Josef Abrhám patřil mezi nejoblíbenější a nejobsazovanější české herce. Přestože často ztvárňoval role lamačů ženských srdcí, ve skutečnosti byl své pravé lásce věrný až do konce života. Jeho první manželkou byla Naďa Urbánková. Když se ovšem poprvé potkal s mladičkou Libuškou Šafránkovou, bylo oběma jasné, že jsou si souzeni. Po několikaletém vztahu se jim narodil syn Josef, který v dospělosti udělal z rodičů pětinásobné prarodiče.

Přihlaste se k našemu newsletteru a mimo jiné získáte možnost účastnit se soutěže a mít přehled o dalších nabídkách našich partnerů. Soutěž je pouze pro aktivní odběratele novinek.


Redakce webu Dámský Deník připomíná smutný fakt, že krátce po svých osmašedesátinách Libuše Šafránková zemřela. Její manžel se poté ze společné milované vily odstěhoval k synovi Josefovi, který se o něj staral, jak jsme již na Dámském Deníku zmiňovali. Bohužel, necelý rok po Libuščině smrti skonal také Abrhám. Krátce před smrtí jejich společný dům přepsal na syna.

Milovaná vila chátrá a zarůstá

O něm se rozpovídala Libuše Šafránková při tvorbě Motivačního diáře autorky Evy Hruškové. Redakce webu Dámský Deník se o toto dílo zajímala blíže. Dle informací na webu DatabázeKnih v něm dvanáct českých celebrit popisuje své životní cesty a odhaluje své soukromí. „Můj dům, můj hrad. Jistota, svoboda,“ popsala své živobytí obklopené borovicemi Libuše Šafránková.

Josef Abrhám a Libuše Šafránková iZdroj fotografie: Nextfoto

Jak to tak ale vypadá, milované místo hvězdného páru chátrá. Redakci webu Dámský Deník totiž neunikla informace zveřejněná na webu PrimaŽeny. Do jeho redakce napsala žena žijící poblíž vily na pražském Spořilově, která se rozhodla podělit se o smutnou skutečnost.

„Pravda je taková, že dům je zpustlý, nikdo sem nepřijede se o dům či o zahradu postarat. Je to džungle. Nám sousedům je to líto a bereme to jako velkou neúctu k jeho rodičům,“ nepřímo žena zkritizovala syna Šafránkové a Abrháma Josefa. Co má Josef Abrhám ml. s domem v plánu, není jisté. Tuto informaci ví pravděpodobně jen on sám. Rozhodně by se ale o něj měl postarat, přeci jen to tam jeho rodiče velmi milovali.

Jak by měl podle vás syn Josef s domem naložit?

Diskuze Vstoupit do diskuze
Zobrazit další články