46letý muž si rok užíval luxusní hotely a nezaplatil ani korunu. Vydával se za vysoce postaveného manažera

Podvodník vydávající se za manažera velkých společností bydlel rok v různých luxusních hotelech zadarmo. Nedávno však spadla klec.

hotel i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zloději a podvodníci přicházejí se stále novými metodami a fintami, prostřednictvím kterých dosáhnou svého vytouženého cíle. Je ale velmi znepokojující, že se ve svém počínání neustále zdokonalují, a dokáží tak oklamat mnoho lidí, které okradou nebo podvedou. S čím přišel jeden italský podvodník, ovšem nemá obdoby. Byl natolik přesvědčivý, že se rok dokázal vydávat za vysoce postaveného manažera.

Vždy se prezentoval jako manažer velké společnosti

Šestačtyřicetiletého obyvatele Neapole již pravděpodobně přestal bavit jeho dosavadní život, a tak začal přemýšlet nad tím, jak by se mohl stát bohatým a obdivovaným člověkem. V jeho mysli svitl nápad, který pečlivě promyslel, a jakmile si byl svým plánem jist, bez váhání se do něj pustil. Díky tomu se rok vydával za manažera, který po celou dobu pobýval v luxusních hotelech zcela zadarmo. Stal se tak postrachem italských hoteliérů.

Měnil svou identitu, ovšem jeho způsob jednání byl totožný. Jak jeho počínání popisuje i web Fakt, vždy si telefonicky rezervoval pokoj v luxusním hotelu, do kterého přijel v pronajatém drahém vozidle. Nikdy ale u sebe neměl zavazadla, jen pár věcí v igelitové tašce. Vždy se představil jako manažer velkých mezinárodních společností, automobilových koncernů či věhlasných italských módních domů. Když mělo přijít na placení, nutně potřeboval vyřídit telefonní hovory, přičemž se bez placení vytratil.

Hoteliéři spojili své síly a zločince dopadli

Postupem času se však jednání tohoto podvodníka stalo velmi proslulým, a tak se hoteliéři spojili a společně dali dohromady profil muže, který je připravil o výdělky. Díky tomu se jim podařilo falešného manažera dopadnout. Jak popisuje jeho polapení web Pulse, v posledním hotelu na něj uhodili a on přiznal, že nemá peníze na zaplacení. Dosud ale nebyl podvodník odsouzen a dál si vesele pobývá na svobodě.

turecky-hotel-s-bazenem iZdroj fotografie: Depositphotos

Jelikož na něj hoteliéři nijak nemohou, rozhodli se pro své vlastní řešení. Místní úřady vydaly zákaz vstupu tohoto zločince do 32 obcí. Zdali se podvodník ještě pokusí o podobný kousek, to ukáže až čas. Snad ale neujde spravedlnosti a bude po zásluze potrestán. A pokud ne, karma se o to postará. Ta je totiž všudypřítomná, což dokazuje i video, na němž je zachycen zloděj snažící se ukrást auto, a jehož počínání jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Co říkáte na nápad tohoto podvodníka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články