11letá dívka při autonehodě nečekala ani vteřinu a zachránila svou malou sestřenici. Následně zemřela krutou smrtí

Zachovala se jako pravá hrdinka, když po autonehodě zachránila život své tříleté sestřenici, ačkoliv mohla utéct do bezpečí. Poté však sama zemřela.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jedenáctiletá dívka měla silné pouto se svou tříletou sestřenicí Aaimou. Její rodina havarovala se svým autem na dálnici M61 v severozápadní Anglii. Dívka se však nestarala o svůj vlastní život, ale snažila se dostat do bezpečí svou tříletou sestřenici. To se jí podařilo, ale hned nato sama zemřela. Její smrt byla jako z hororu.

Vyprostila dítě z vraku a pak zemřela

Rychlostní silnice M61, která propojuje britská města Manchester a Preston, se stala osudnou pro rodinu jedenáctileté holčičky jménem Iman. Ta se po hrozivě vypadající autonehodě vzdala záchrany vlastního života a snažila se dostat do bezpečí svou tříletou sestřenici. Poté dívku ale smetl kamion, jehož řidič si nevšiml nehody dvou osobních automobilů, do kterých sám narazil.

iZdroj fotografie: Pixabay
Sotva stačila dívka vyprostit svou maličkou sestřenici, srazil ji kamion, který nestačil zabrzdit před nehodou.

Dívka se svými rodiči, maličkou sestřenicí a stejně starým bratrem seděla ve voze značky Volkswagen Sharan, směřujícím po dálnici směrem na jih. Během této cesty se jejich vozidlo střetlo s Renaultem Clio. Sotva dívka stačila vyprostit z vraku jejich rodinného vozu maličkou sestřenici, vyřítil se vysokou rychlostí po dálnici kamion a dívku zabil. Nestačil včas zabrzdit a do obou havarovaných vozidel narazil. Při tomto střetu byli velmi vážně zraněni další tři lidé, včetně Imanina otce, který skončil ve vážném stavu v nemocnici.

Bystrá dívka se statečným srdcem

Rodina statečné Iman byla její smrtí zcela zdrcena. Vzpomínají na ni jako na krásnou, starostlivou a zvídavou a někdy i drzou mladou dívku, která milovala zábavu a dokázala si i celé hodiny trpělivě hrát se svou maličkou sestřenicí.

„Mezi Iman a její tříletou sestřenicí Aaimou Vasim, která trpěla srdečním onemocněním, bylo zvláštní pouto. Imaniným posledním činem na tomto světě bylo pomoci Aaimě dostat se z havarovaného vozu do bezpečí,“ vzpomíná patnáctiletá Saania na svou mladší sestru, která toužila vystudovat medicínu a stát se lékařkou. „Byla to nejlepší sestra na světě,“ dodala dojatá Saania.

Jak byste se zachovali na místě Iman?

Zdroj: BBC, LancashirePost

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti