Stala se závislou na plastických operacích. Kvůli množství provedených zákroků už nepřipomíná člověka

Mladá žena upravila své tělo a obličej pomocí plastických operací, aby vypadala jako panenka Barbie. Právě svým nevšedním vzhledem si vydělává na živobytí.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Sammy Lewis
                   

Fenomén plastických operací a různých kosmetických úprav je stále více oblíbený. Většina žen se ale snaží, aby byly změny co nejvíce profesionální, a na jejich obličeji i těle působily přirozeně. Sammy Lewis je mladá milovnice silikonových výplní a na své cestě za vysněným vzhledem se nebojí lehnout pod kudlu. Sama sebe označuje za silikonovou královnu a přiznává, že se na úpravách svého těla stala závislou. Její odlišný vzhled ji dokonce živí.

Miluje plastické operace

Přestože úpravy jejího zevnějšku rozhodně nepůsobí přirozeně, Sammy to považuje za svou přednost. „Nevadí mi, když se na mě lidé dívají,“ vysvětluje. „Každý vypadáme jinak a můžeme si zvolit, zda své tělo necháme tak, jak nás Bůh stvořil, nebo se vydáme cestou umělých úprav,“ popisuje svůj přístup. „Já jsem se rozhodla pro tu druhou variantu a rozhodně nelituji,“ dodává hrdě. Změn, které na sobě v posledních letech mladá žena podstoupila, je opravdu mnoho.

Pokud se podíváte na tělo Sammy, mohly bychom závidět. Dlouhé nohy, útlý pas a objemné poprsí je ideál, který nám dennodenně předkládají různá média. Mladá žena ale neskončila jen u změn své postavy, ale nejvíce viditelných úprav má právě na svém obličeji. Při pohledu na její fotky mnohé napadá, jaký filtr na sociálních sítích použila. „Lidé se mě mnohdy v komentářích ptají, co je to za filtr,“ usmívá se žena. „Je to ale jen můj obličej,“ dodává.

Hvězda platformy OnlyFans

Na Instagramu vystupuje pod přezdívkou Sammivee a sleduje ji přes dva tisíce uživatelů. Kromě fotografií ze svého běžného života tam přidává i ty pikantnější, které v komentářích vyvolávají doslova bouři různých ohlasů. Její kolekce bot, auto a navštívená místa potvrzují, že se nemá vůbec špatně. Vyjma Instagramu má také účet na stránce OnlyFans, ta získala největší oblibu díky zpoplatněné pornografické tématice.

Úpravy obličeje a těla něco stojí a záleží na jedinci, kde si na to vydělá. „Každý si může vybrat, zda chce chodit do práce nebo mít naopak tělo jako svou značku,” vysvětluje Sammy. „Já se nestydím za to, že jsem pravá Bimbo Barbie,“ usmívá se spokojeně. I když tělesné proporce panenky Barbie nebyly vůbec reálné, stále se jí mnoho žen chce co nejvíce podobat. Sammy to zahání až do úplné krajnosti a její obličej už téměř nevypadá jako lidský.

Styl života Bimbo Barbie

Bimbo je označení pro atraktivní, často sexualizovanou, ale ne příliš inteligentní ženu. Výraz je známý především ve Spojených státech a většinou označuje blondýnku ladné postavy, která nosí vyzývavé oblečení. I přesto, že má toto označení spíše negativní konotaci, spousta žen je hrdá na svůj životní styl, kdy pro ně největší roli hraje vzhled, oblečení a možnosti úprav svého těla. Je na každém, jak se svým tělem naloží a Sammy si vybrala právě tuto cestu.

Jak se tento případ extrémních tělesných úprav líbí vám?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Kateřina Černoušková

Jsem redaktorka s neustávající touhou objevovat a sdílet svět žurnalistiky a životního stylu, včetně bulvárních témat. Můj poutavý a otevřený přístup oslovuje čtenáře na webu, kde přináším originální a inspirativní články. S nadšením poodhaluji moderní trendy a aktuální bulvární události.

Zobrazit další články