Matka souhlasila s tím, aby se její 5letý syn nechal tetovat. Z výsledku je nadšená, chválí šikovného tatéra

Její syn potřeboval zvýšit sebevědomí. Chtěla, aby se cítil dobře, tak mu povolila tetování zakrývající půlku trupu. S výsledkem jsou oba nadmíru spokojeni.

i Zdroj fotografie: S vědomím Benjamin Lloyd
                   

Benjamin Lloyd je novozélandský umělec, jenž obvykle pracuje s airbrushem. Poté přichází na řadu inkoust protlačující se speciální tryskou. Ke svému oboru se dostal teprve před několika lety. Uchvátilo jej tetování a zdobení těla. Při učení a sbírání zkušeností však narazil na jeden problém. Nelíbilo se mu narušení pokožky způsobené vštěpováním barviva pomocí jehly. Rozhodl se, že jeho tetovací firma bude jiná a jedinečná. Díky svým nápadům otevřel možnosti mnoha lidem.

Přírodní inkousty na vodní bázi

Benjamin vytvořil vlastní tetování a ozdobu malému synovi své kamarádky. Konkrétně jde o osobní tetování pomocí přírodních a nezávadných inkoustů na vodní bázi. Ty lze snadno smýt, kdykoliv s nimi zákazník již nebude spokojen. Pětiletý chlapec se s tím cítí skvěle. Tetování mu dodává sebevědomí dospělého, silného a nezávislého muže. Jeho matka tomu přihlíží jen s úsměvem na rtech.

Umělci netrvalo ani 10 minut, než na těle vytvořil celý obraz. Krátká časová dotace patří mezi další nesporné výhody Benjaminových metod. Každá kresba a její realizace na kůži je hotová za pár chvilek. Lidé tak nemusejí nikde dlouho čekat, či trávit v salónu dlouhé hodiny. Jakmile Benjamin sdílel fotografie tetování malého chlapce na své stránce na Facebooku, byl o ně obrovský zájem. Uživatelé se mohli v komentářích skoro poprat.

Dobročinné tetování v nemocnici

Mnozí si tento trend s chutí vyzkoušeli. Benjaminovi se okamžitě zaplnil diář novými zájemci o konzultace. Lidé byli všemi jeho nápady naprosto uchváceni. Dokonce i Benjaminův nevlastní syn Lincoln, který zemřel před dvěma lety, měl tato tetování. Rodina nezůstávala s podporou mužova podniku pozadu. Na synovu počest se Benjamin nabídl, že bude tetovat děti v nedaleké dětské nemocnici Starship.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Pro děti to hodně znamená. Teď, když mají tetování, mají také mnohem větší sebedůvěru,” říká Bejnamin. Je to muž se srdcem na pravém místě. Přišel s neobvyklým nápadem a zpestřil každodenní život těm, kteří si takovou možnost nedokázali ani představit. Dnes má Benjaminovo jméno a značka v kosmetickém průmyslu velkou váhu. Jeho metoda s přírodními inkousty se stala slavnou a známou po celém světě.

Co byste si nechali od Benjamina vytetovat?

Zdroj: Liputan6

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund