Nejmódnější účes roku 2023: Střih, který se snadno upravuje a ubere nejmíň 10 let

Hit roku 2023 sedne naprosto všem. Nezáleží na věku, délce vašich vlasů ani tvaru obličeje. Je vhodný úplně pro všechny.

Kadeřnice během práce i Zdroj fotografie: iStock
                   

Máte chuť na změnu? Zkuste své kadeřnici či kadeřníkovi navrhnout tento střih. Jeho název pochází z angličtiny a říká se mu Hush Cut. Slovo hush v překladu znamená někoho umlčet a utišit. Přesně tento efekt tento střih vyvolá. Jde o hit roku 2023, který se stal tím nejoblíbenějším. A že jich bylo! Nebojte se omladit své já a zvolit si takový účes, který vám dá pomyslné body navíc.

Žádný zbytečný styling

Hush Cut má svůj domov v převážně anglicky mluvících zemích, jako jsou například Spojené státy americké nebo také Velká Británie. Mezi největší výhody tohoto střihu patří hlavně velmi malé nároky na jakoukoliv úpravu. Zapomeňte na hodiny strávené foukáním a lakováním vašich vlasů. Jak se ráno probudíte, tak si vlasy pročešete a budete hned připraveni na to odejít.

Krom toho nemusíte myslet na specifický tvar obličeje, který by se k Hush Cutu hodil. Sedne totiž naprosto všem tvarům tváří a obličeje. A jak vlastně tento hit vypadá? Nejprve si zkuste představit tzv. kaskádovitý účes. O ten se však nejedná. Hush Cut je zároveň mnohdy spárován s ofinou a má vícevrstevnou strukturu. Na první pohled vypadá jednoduše velmi stylově.

Nezáleží na tvaru obličeje ani délce

Jeho vícevrstevná struktura poskytuje vlasům ideální tvar a objem. Zároveň je však velmi lehký. Nesmíte zapomenout na to, že má účes působit co nejpřirozeněji. Není tedy vhodné, aby zahrnoval jakékoliv rovné linie. Měl by vyvolávat dojem nenucenosti. A na závěr – pro koho je tento střih nejvhodnější? Délka vlasů vás nemusí nijak trápit. Vypadá skvěle jak s krátkými, tak s dlouhými vlasy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený SONIA JO (@soniajo__)

Jde o úpravu vlasů, která je pozvedne na vyšší úroveň. Slušet bude kterékoliv ženě, jakéhokoliv věku a tvaru obličeje. Záleží pouze na vás, nic vás v této změně nelimituje. Pouze se zaměřte na délky svých vlasů a předem si pohlídejte, zda jsou rovné, či vlnitější, nebo přímo kudrnaté. Od toho se budou odvíjet vzdálenosti mezi jednotlivými vrstvami Hush Cutu.

Jaký je váš nejoblíbenější účes?

Zdroj: NewsGlavred
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články