Revoluční trik, jak se podomácku zbavit vrásek už za 7 dní. Ženy jsou z výsledků nadšené a radí jej i svým kamarádkám

Vrásky jsou přirozeným příznakem stárnutí. Nemusíte se za ně stydět, ale ani se s nimi smířit. Dejte šanci této domácí redukující směsi.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Stárnutí je zcela přirozený proces. Můžeme ho však zpomalit díky přírodnímu prostředku, který si připravíte doma. S jeho pomocí docílíte redukce viditelných vrásek. Na přípravu budete potřebovat jen několik věcí, jež má téměř každá moderní žena běžně doma. Jednou z nich je i avokádo, jehož mnohé blahodárné vlastnosti vyzdvihuje i odbornice Sade Meeks.

Jemná krouživá masáž

Připravte si arganový olej, dvě lžičky vazelíny, jednu polévkovou lžíci mandlového nebo olivového oleje, vaječný žloutek, jednu lžičku medu a jedno zralé avokádo. Vazelínu nejprve zahřejte v hrnci či v mikrovlnné troubě. Dbejte však na vhodný výběr nádoby. Počkejte, dokud trochu nezměkne, následně přilijte med. Vše dobře promíchejte a přidejte zbytek ingrediencí.

Nakonec přijde řada na žloutek. Vše vložte do uzavíratelné nádoby, důkladně zavřete a pořádně protřepejte, aby se vše dokonale spojilo. Směs nechte alespoň 5 minut odležet. Dobře umyjte a vysušte pokožku obličeje. Naneste masku na obličej. Můžeme přidat jemnou a krouživou masáž. Nechte ji působit zhruba 30 minut. Následně smyjte pomocí vatového tamponu nebo ručníku.

Osm hodin spánku denně

Správné návyky také dokážou zázraky. Dodržujte následující tipy a redukci vrásek značně pomůžete. Spěte nejméně alespoň pět hodin denně. V ideálním případě by měl člověk naspat něco mezi 7 až 8 hodinami denně. Zapomeňte na nezdravé stravování. Všechny cukry, jídlo z rychlého občerstvení a další vyvolávají v těle zánětlivé reakce. Hlídejte si příjem alkoholu, to prospěje také vašim játrům.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Udržujte si zdravou psychickou pohodu. Stres opravdu není vaším kamarádem, tak ho neberte na lehkou váhu. Může způsobit dlouhodobé poškození zdraví a pokožky. Také ovlivňuje předčasné stárnutí a odumírání buněk pokožky. Nezapomínejte na důkladné odličování každý večer. Používejte nejlépe dvoufázové přípravky na důkladné odlíčení i voděodolného make-upu.

Jaký je váš tajný tip na vrásky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články