Kosmetička ukázala, jak se pomocí izolepy zbavuje vrásek. Kuriózní způsob však používá už 30 let a její věk by nikdo netipoval

Kosmetička se podělila o malý trik, se kterým se jí podařilo zabránit vzniku vrásek na čele. Vyhnula se díky němu botoxu a dalším estetickým úpravám.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Kosmetička Shine Malibu vysvětluje, že mnozí mají podezření, že si pravidelně aplikuje botox, protože na jejím obličeji nejsou prakticky žádné vrásky. Ihned ale všechny ujišťuje, že botox rozhodně není jejím tajemstvím. V životě by nic takového neudělala, protože z těchto procedur má prý velký strach.

Zapomeňte na vrásky

Malibu přiznává, že používá speciální techniku, která jí umožňuje provádět méně pohybů se svaly na obličeji. A všem předvedla svůj malý trik. Žena vezme lepicí pásku a přilepí si několik kousků na čelo. Tato metoda podle ní pomáhá kontrolovat mimiku a také předchází předčasným vráskám.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Tento trik používám už téměř 30 let. S trochou cviku se naučíte vyjadřovat emoce očima, aniž byste použili svaly na čele. Je mi skoro padesát a podívejte se, jak skvěle vypadám. Začněte okamžitě trénovat, pokud je vám více než 20 let. I po padesátce můžete dosáhnout viditelného výsledku!“ ujišťuje všechny ženy kosmetička.

Opravdu to funguje

Video získalo během krátké chvíle několik milionů shlédnutí, a samozřejmě se našlo plno lidí, kteří její metodu zpochybňovali a nevěřili jí. Ale také se naštěstí našlo mnoho žen, které to vyzkoušely a k videu napsaly různé komentáře. „Opravdu to funguje! Dělám to již skoro 10 let a nemůžu si stěžovat. Na mém obličeji není ani jedna vráska!“ takto zněl jeden z nich.

@shinebeautymalibu Reply to @shellssweets #forehead #botox #tapetraining #aginggracefully #skincareroutine #shinemalibu #blog #trending ♬ Calm LoFi song(882353) – S_R

Co děláte pro to, abyste se zbavily vrásek?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články