Všichni se zbláznili do „minutového“ účesu. Zvládnou ho i méně zruční, schová mastné vlasy a hodí se na jakoukoli příležitost

Pokud vás zajímá, jak snadno a rychle upravit dlouhé vlasy, máme řešení. Každá žena někdy se svou hřívou zápasí, tento účes vám ji však pomůže v mžiku zkrotit.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pravděpodobně všichni jsme někdy zažili hektické ráno. Po probuzení není čas ani na snídani, popíjíte kávu během oblékání a pobíhání po bytě. A pak to přijde – pohled do zrcadla na úplně nemožné vlasy, které nejdou nijak rozumně učesat. Na mytí nebo nějaké speciální úpravy prostě nezbývá dost času. Takto neupravená však ven jít nemůžete.

Účes vytvoříte za několik sekund

Možná vám prolétne hlavou, že by to spravila snad jen čepice. Nepanikařte a nic si z toho nedělejte, máme pro vás ideální řešení. Zde je jeden velmi rychlý trik, díky kterému bude váš účes šik. Stačí na to opravdu jen pár sekund. V několika jednoduchých krocích můžete rychle proměnit své zplihlé nebo nepoddajné vlasy v rafinovanou krásu.

Stylový účes se stal na sociálních sítích virálním. Jeho obrovskou předností je, že máte do minuty vlasy upravené. Navíc velmi efektně a elegantně. V pár krocích vytvoříte jedinečný drdol, díky kterému budete vypadat stylově. Je úplně jedno, zda se chystáte do práce, do školy nebo na večírek.

Nemusíte být ani zvlášť šikovní

Tento typ účesu se hodí doslova pro každou příležitost. Nemusíte se nijak zvlášť namáhat a nepotřebujete být ani extra šikovní. Tento drdol zvládne každý. K jeho vytvoření nepotřebujete nic jiného než gumičku. Sepnete vlasy do culíku, pak je protáhnete gumičkou ještě jednou, nakonec je obtočíte u hlavy a připevníte gumičkou.

@lindseyraepengelly easy bun style ! #hairstyle #messybun #hairtutorial #hairstyles #buntutorial ♬ heart attack – .

Skvěle vypadající účes je hotový a věřte, že cvičení dělá mistra. Pokud ke svému prvnímu pokusu budete potřebovat téměř minutu, tak za pár dní to bude už jen několik málo sekund. Možností, jak vytvořit podobný šik účes jen s gumičkou a provlékáním pramenů vlasů, je celá řada.

Jak se vám líbí tento rychlý a trendy drdol?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat