5 účesů pro jemné a řídké vlasy: Vyvolejte dojem objemu, ať už jsou rozpuštěné nebo stažené v culíku

Pokud jste si všimly, že vám v poslední době začaly více vypadávat vlasy, nezoufejte. Existují účesy, díky kterým to nebude možné poznat.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Možná se vám stalo, že vaše vlasy začaly vypadávat a rozhodně už nejsou plné života tak jako kdysi. Většinou se to začne dít kvůli stresu, kterého v posledním roce bylo více než dost. Naštěstí bývají takové problémy s vlasy jen dočasné, ale budete muset být trpělivé a snažit se co nejméně stresovat. V tom vám mohou pomoci tyto účesy.

Trik s culíkem

Pro začátek bude asi nejlepší vyzkoušet tento zdánlivě obyčejný culík, který je však skutečně objemný. Stáhněte si vlasy do culíku, jak jste zvyklé, a rozdělte je na dvě části. Gumičkou si poté chyťte pouze horní část pramenů, čímž vlastně zakryjete ono rozdělení. Ve výsledku bude váš culík vypadat mnohem bohatší.

@tartecosmetics Quick & easy #hairhack👱‍♀️ #hairtutorial #summer #cleanbeauty #hair #hairstyle #ponytail #ponytailhack ♬ original sound – tarte cosmetics

Nízko položený drdol

Pokud máte v plánu nějakou společenskou akci a chcete vypadat elegantně, vyzkoušejte tento účes. Udělejte si nízký culík a pomocí prstů do něj udělejte otvor, kam budete dávat zbývající vlasy. Podívejte se na video, jelikož se to těžko popisuje slovy. Poté už jen dodělejte drdol a přidejte nějaké sponky, aby to pořádně drželo.

@diyhairschool #diyhairschool #thinhair #bunhack ♬ Like I Can – Sam Smith

Dva drdůlky

Tento účes se nosil přibližně před 20 lety a byl opravdu velmi moderní. Nyní se vrací, aby zachránil ženy, které mají jemné a řídké vlasy. Úplně na vrchu hlavy vytvořte dva culíky, poté prameny obmotejte kolem gumičky do drdolu. Vaše hříva tak bude vypadat alespoň trošku hustší.

@charlotteparler How to catfish thick hair #poseathome #hairstyle #hairtutorial #thinhair #fyp #beauty #hairhack ♬ Buttercup – Jack Stauber

Rychlé dodání objemu

Asi už se vám někdy stalo, že jste si špatně přeležely vlasy, které poté neměly ani trošku objemu. Naštěstí i na tento problém existuje jednoduché řešení. Nejprve si do dvou předních pramínků dejte sponku tak, aby je trošku nadzvedla. Následně vezměte fén a chvíli tyto pramínky nahřívejte. Nechte vychladnout, přelakujte lakem a můžete oddělat sponku.

@sarahbrawleyhair HAIR HACK! Volume i seconds #easyhairstyles #hairtutorial #hairhacks #hairtok #hairvolume ♬ in heat X brooklynbloodpop – EMBRR

Natočení ofiny

Jestliže jste si v poslední době nechaly ostříhat ofinu, i pro ni existuje jeden takový trik na dodání objemu. Zapojte si žehličku a vlasy rozdělte na dvě části. Natočte každou část vlasů nahoru směrem od obličeje, poté jeďte až ke konečkům. To stejné opakujte na druhé straně. Vlasy tak budou objemnější a natočené.

@nessaamazin My tiktok stay glitching 🙄🥺 #curtainbangs #volumehairstyle #layeredhaircut #blackhair #hairtutorial #enjoy #cute #fypシ #jheneaiko #blowouthair ♬ Sativa – Jhené Aiko

Jak bojujete proti řídkým vlasům?

Zdroj: PureWow

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat