Geniální trik zbaví i těch nejčernějších kruhů pod očima. Stačí mít po ruce rtěnku a korektor

Na internetu najdete mnoho rad, jak se stát atraktivnější a přiblížit se svému vysněnému cíli. Bohužel ne všechny rady však fungují tak, jak mají.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tipů na to, jak se stát krásnější a přitažlivější je opravdu velké množství. Ne každý tip je jednoduchý. Některé triky navíc nejsou tak skvělé, jak jsou prezentované. Vyzkoušejte osvědčené rady, které vyzkoušelo už mnoho žen a velice si je chválí. Za pár chvil se z vás stane hvězda večera, nejkrásnější žena v sále. A stačí přitom opravdu málo.

Připravte si obyčejný dětský pudr

Pomocí dětského pudru vytvoříte efekt umělých řas, které však na druhou stranu budou vypadat opravdu přirozeně. Nejprve si natřete řasy jednou vrstvou řasenky a potom tyčinkou do uší na tuto vrstvu naneste dětský pudr. Následně naneste další vrstvu řasenky. Vaše řasy budou opticky mnohem delší. Díky tomu budete vypadat přitažlivější. Pokud máte úzké rty nebo je jejich obrys rozmazaný, je potřeba upravit je pomocí korektoru. Vymažte korektorem přirozené kontury a po zaschnutí nakreslete novou konturu mírně překračující tu přirozenou.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jestliže se vám zdá, že je potřeba upravit také vaše zuby, aby byl váš úsměv opravdu neodolatelný, použijte aktivní uhlí. Do sklenice dejte tabletu aktivního uhlí a pět kapek vody. Hmotu hněte, abyste se zbavili všech hrudek. Poté ji naneste na zubní kartáček a klasicky si zuby vyčistěte. Následně použijte ještě zubní pastu. Myslete na to, že kůru můžete použít maximálně dvakrát měsíčně, jinak by se vaše zuby mohly stát nadměrně citlivými.

Skryjte kruhy pod očima

Pokud vás trápí kruhy pod očima, použijte rtěnku. Naneste ji pod oči a přidejte dvě vrstvy korektoru. Až zaschne, vše přepudrujte. Oči potřebují také nádherné linky. Ty můžete udělat pomocí provázku. Přetřete ho tužkou na oči a přiložte ho k oku tak, aby tvořil pokračování dolního víčka. Stejně natřete i horní víčko. Místo klasických tužek na oči lze použít pastelky. Vložte je do sklenice s horkou vodou a počkejte. Pak klasicky nakreslete linky. V případě, že potřebujete opticky zúžit nos, zvýrazněte jeho hřbet pomocí vidličky světlejší barvou.

iZdroj fotografie: Unsplash

Jestliže vám zrovna došel zvýrazňovač, nezoufejte. Použít můžete třpytivé stíny nebo balzám na rty. K dokonalému vzhledu patří i dokonalé vlasy. Jestliže vám doma chybí kondicionér, sáhněte po majonéze smíchané s olejem. Vytvořte si romantické lokny pomocí houbičky. Každý pramen omotejte okolo houbičky a zagumičkujte. Pak můžete jít spát. Po probuzení budete mít krásné kadeře. K dokonalosti už chybí jen vybělené podpaží. Toho docílíte jednoduše pomocí brambor. Stačí je nakrájet na plátky a potřít podpaží.

Který z tipů vyzkoušíte jako první?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Babská rada nad zlato: Nápoj se skořicí a zázvorem pročistí střeva během 3 dnů. Kromě toho začne ubývat tuku na břiše
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč je ženám pořád zima? Pro zimomřivost je více předpokladů, problém spočívá v hormonech