Vylepšení účesu, který jistě dobře znáte. Jedno otočení gumičky navíc ho povýší na úplně jinou úroveň

Jednoduchý a rychlý účes pro delší vlasy, v němž budete vypadat krásně a svůdně, se hodí pro každou příležitost. A vystačíte si jen s gumičkou.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud máte dlouhé vlasy, pravděpodobně víte, že poprat se s nimi, aby vypadaly dobře, není vždy tak úplně jednoduché. Obzvláště ráno po probuzení jsou zmuchlané, nehezké a trčí do všech stran. Zkrátka nemají žádnou formu. A není ani moc důležité, zda se chystáte do práce, školy nebo na výlet s přáteli.

Módní trend ze sociálních sítí

Honí se vám hlavou, že dnes dokonalý účes nemáte šanci vytvořit. Nemluvě o tom, když k tomu navíc zaspíte, v poklusu se oblékáte, vyřizujete telefonáty a e-maily a během toho všeho ještě popíjíte kávu. Právě teď byste opravdu ocenili jakoukoli pomoc s účesem.  

iZdroj fotografie: Pexels

Nezoufejte, na nejrůznějších sociálních platformách se tvorba jednoduchých, rychlých a dokonalých účesů stává hitem. Dokonce z videí vzešel i nejeden módní trend. Víme o jednom účesu pro dlouhé vlasy, který opravdu zvládnete za pár sekund.

Trendy účes za několik sekund

Budete k tomu potřebovat jen gumičku. A nebojte se, nejde o obyčejný fádní culík. Tento účes, který zaplavil internet, vidělo přes 12 milionů lidí. I když po ránu vlasy nejsou ani rovné, ani zvlněné, ale jen prostě nemají žádný tvar, budou v tomto účesu vypadat skvěle.

Vrchní vrstvu vlasů od čela směrem dozadu dejte do gumičky, jako když děláte poloviční culík. Dalo by se říci, že máte hotovo. Ale fígl tohoto stylového účesu spočívá v jedné drobnosti – vlasy v gumičce ještě jednou směrem dovnitř protáhněte. Vlasy tím získají na objemu. Budete vypadat skvěle a máte trendy look za pár sekund.

Co říkáte na módní a jednoduchý účes?

@quintymirjam Follow 4 more hairstyles 💫 #hairtok #hairstyle ♬ GUY.exe (Remix) – daizy

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund