3 ověřené způsoby, jak udělat strie neviditelnými. Stačí nanést jednu ze směsí a nechat působit 20 minut

Snad každá žena má někde na těle strie, kterých se chce zbavit. Dost možná si ale myslíte, že je to nemožné. Pravdou je, že se jich zbavit můžete.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tělo každého člověka se věkem přirozeně mění. Především u žen ale strie vznikají také kvůli jiným změnám, jako je například těhotenství, operace nebo hubnutí. Strie se mohou objevit vlastně kdykoliv, ale hlavně kdekoliv. Z toho důvodu byste se měli naučit se o ně starat. Při správné péči se jich dokonce můžete i zbavit. Doktorka Cynthia Cobb vám nyní poradí, jak na to.

Olej z aloe vera

Olej a šťáva z aloe vera je opravdu skvělým lékem. Do toho má velmi pozitivní vliv na pokožku. Vezměte si několik plátků aloe, nakrájejte je na polovinu, naberte gel lžící a důkladně promíchejte v misce. Takovou směs poté dejte na strie a nechte působit asi 20 minut. Nakonec nanesenou vrstvu smyjte vlhkým ručníkem. Tuto kúru můžete používat denně a zanedlouho uvidíte první výsledky.

Vaječný bílek

Protein je opravdu důležitou složkou pro regeneraci vašeho těla. Vezměte si dvě nebo tři vejce a oddělte bílky od žloutků. Bílky pořádně zamíchejte. Také si zkuste koupit v lékárně balení vitamínu E v kapslích. Jednu nebo dvě tyto kapsle vmíchejte do bílků a poté znova promíchejte. Naneste tuto směs na strie a následně opláchněte teplou vodou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Milujte sami sebe

Někdy se zkrátka stane, že strie nejdou odstranit. Ale nic na tom není. Nepřikládejte striím moc velký význam, má je každý a není to něco, za co je třeba se stydět. Začněte milovat každou část svého těla. Některé ženy dokonce berou strie jako věc, která jim připomíná, že dokázaly porodit miminko.

Jaký máte na strie názor vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články