Pro zvolení správného střihu vlasů vám postačí obyčejná tužka

Každá žena touží po tom, aby byla krásná a dokonale vypadala. Ideálního účesu lze přitom docílit jednodušeji, než si myslíte. Stačí obyčejná tužka.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Jste si jistá, jaká délka vlasů pro vás bude ta nejideálnější? Jestliže ne, můžete to velmi jednoduchým způsobem zjistit, a tím pádem se nemusíte bát měnit svůj účes, jak se vám zachce. Prozradíme vám jednu radu od zkušených kadeřníků, na kterou je potřeba pouze obyčejná tužka a pravítko.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
I staré školní pomůcky pomohou určovat trendy

Díky tomuto triku se jednoduše pozná, jak moc si ženy mohou ostříhat vlasy, aby jim to slušelo. Možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale věřte, že budete nadmíru spokojení. Zjistěte vše potřebné a nechte se ostříhat tak, že budete naprosto okouzlující.  

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Správná délka vlasů je základ

Vezměte obyčejnou tužku 

Je to k neuvěření, ale jediné, co budete potřebovat k určení správné délky vašich vlasů, bude pouze obyčejná tužka – ta je na tento postup nejlepší a pravítko. Pokud zrovna nemáte pravítko po ruce, vezměte na pomoc krejčovský metr. S takovým metrem to půjde také, ale nebude měření tak pohodlné. Tak jdeme na to!

Umístěte měřící potřeby na správné místo

Teď už bude jen záležet na správném umístění pravítka a tužky, pak máme hotovo a můžete se nechat ostříhat. Nyní zaujměte před zrcadlem normální postoj se vzpřímenou hlavou. Nezaklánět, ani nepředklánět hlavu. Dívejte se sami sobě v zrcadle do očí.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
I růžová to může být

Pokud stojíte v připravené pozici, vezměte do rukou pravítko. Umístěte jej tak, abyste nulu na pravítku měli na spodní části vašeho ucha, přitisklé na čelistní kosti, tedy aby pravítko bylo umístěno rovnoběžně s krkem.

Nyní přišel čas na tužku. Tu si umístěte vodorovně pod bradu, aby konec tužky určoval délku na pravítku. Tedy, aby tužka ukazovala na číselnou stupnici na pravítku. Ono místo, na kterou pravítko ukazuje, bude ideální délka pro sestřih vlasů.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Mikádo má své kouzlo

Číslo, které vám vyšlo, někam označte. Jaké číslo vám vyšlo? Naměřili jste méně než šest centimetrů? Potom tedy zvolte střih krátkých vlasů. Může to být delší i kratší mikádo. Pokud vám číslo vyšlo vyšší než šest, volte raději delší střihy vlasů.    

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články