Vypěstujte si husté a dlouhé řasy za pouhé 3 dny. Na účinné pečující sérum potřebujete jen 2 složky

Abyste získali přirozeně krásné, dlouhé řasy, nepotřebujete drahé přípravky z drogerie. Stačí dvě ingredience a starý kartáček od řasenky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho žen každý den nosí řasenku nebo umělé řasy a tajně touží po dlouhých a hustých řasách. Málokdo však ví, že k dosažení perfektních řas si stačí doma připravit jednoduché sérum ze 2 ingrediencí, a to pak nanášet každý večer před spaním v silné vrstvě na řasy. Rozdíl je vidět už po třech dnech používání a výroba je velmi snadná.

Zázrak jménem ricinový olej

Základní složkou domácího séra na řasy je ricinový olej. Získává se ze semen ricinovníku a velmi často se používá v kosmetice. Výrazně posiluje pleť a uzamyká v ní vlhkost, takže pomáhá proti předčasnému stárnutí a vráskám. Podporuje také růst a zahuštění řas i vlasů. Obsahuje spoustu vitamínu E, který také pomáhá pečovat o pokožku, a mnoho dalších minerálů. Je to jednoduše přírodní zázrak pro zdravé řasy.

Postup přípravy domácího séra na řasy

Stejně jako vlasy vyživujeme pomocí kondicionéru, vyživí i toto domácí sérum vaše řasy. Potřebujete následující ingredience:

  • 1–2 kapky ricinového oleje,
  • 1 kapka levandulového, mandlového, olivového nebo kokosového oleje.

Oba oleje smíchejte dohromady, naneste na čistý kartáček od staré řasenky a aplikujte na řasy. Nechte působit přes noc, aby se oleje vsákly do řas a okolní pokožky. Ráno můžete zbytky opatrně odlíčit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Esenciální oleje jsou klíčem ke zdravým řasám

Přírodní esenciální oleje obsahují velké množství výživných mastných kyselin, které pomáhají rychlejšímu růstu. Velmi efektivně vyživují vlasové folikuly a mají vysoký obsah antioxidantů, jež obnovují poškozené řasy. Buďte také velmi důslední v odličování očí. Make-up ucpává citlivou pokožku okolo řas a očních víček, řasenka je zatěžuje a vaše řasy jsou poté slabší a více se lámou. Nechte vaše oči přes noc raději odpočinout. Při pravidelném používání domácího séra a pečlivém odličování budou vaše řasy výrazně delší již za 3 dny.

Jaké další přírodní oleje používáte?

Zdroj: TheMirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články