Oči jsou bránou do duše, je možné z nich vyčíst více, než se zdá. Určité znaky pomohou přečíst člověka na první pohled

Oči jsou otevřené dveře do duše. Tuhle větu jste už určitě slyšeli mnohokrát, ale víte, že přesně tahle věta má v sobě obrovskou pravdu? Podívejme se na to, v čem!

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Velikost, umístění, tvar, zrak očí a množství viditelného bělma odráží lidskou osobnost charakter, odvahu, ducha, moudrost a zdravotní stav i štěstí v aspektech kariéry, slávy, bohatství, lásky a manželství. Když se člověku zadíváte do očí, můžete poznat jak se cítí, jestli mluví pravdu a také můžete v očích vidět radost nebo smutek. I váš tvar a velikost očí hraje důležitou roli.

Zrak

  • Dobrý zrak – Lidé s dobrým zrakem jsou moudří a rozhodní a nikdy nedělají věci nedbale. I když jsou v milostných vztazích, mohou svobodně postupovat nebo ustupovat a nikdy z těchto záležitostí nedělají potíže.
  • Špatný zrak – Lidé se špatným zrakem obecně nemají v očích jasný rozdíl mezi černou panenkou. Tento druh lidí je nerozhodný, pasivní a stěžuje si. V milostných záležitostech mají tendenci být příliš zamotaní a nevědí, kdy přestat, a tím si mnohdy zničí vztah.
iZdroj fotografie: Pexels

Velikost očí

  • Velké oči – Lidé s velkýma očima jsou obecně veselí, milí a přátelští a nikdy se neobtěžují malými věcmi. Jsou však naivní a připraveni důvěřovat ostatním a snadno se nechají oklamat. Muži, kteří mají velké oči, jsou flexibilní, odvážní, všestranní, rychlí, laskaví a ohleduplní. Ženy, které mají velké oči, jsou okouzlující, mají dobrou citlivost na umění, krásný hlas a silný smysl pro rytmus.
  • Malé oči – Ti, kteří mají malé oči jsou klidní a opatrní. Než něco udělají, často si vytvoří plán a poté ho krok za krokem následují. Kromě toho jsou obecně introvertní, tiší a nespolečenští, tudíž jsou nervózní a nemotorní v komunikaci s opačným pohlavím.

Tvar očí

iZdroj fotografie: Pexels
  • Dlouhé „kočičí“ oči – Ti, kteří mají dlouhé oči, jsou pečliví, chytří a zběhlí v plánování. Obvykle jsou to milí lidé, kteří žijí klidným životem bez příliš mnoha zvratů.
  • Kulaté oči – Lidé s kulatýma očima jsou chytří, veselí, mají široké zájmy, ale často selhávají kvůli nedostatku přemýšlení. Jsou chytří, citliví, přizpůsobiví, pozitivní, pragmatičtí, dobří v sebevyjádření a velmi společenští.

Zdroj: Your Chinese Astrology

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články