Na 62leté ženě se rozvod podepsal a až po letech se odhodlala něco udělat se svým vzhledem. Díky práci vizážisty se jí vrátilo sebevědomí

Tato žena v důchodu se svěřila do rukou profesionálů a podstoupila kompletní proměnu v jejich režii. Nyní vypadá minimálně o 20 let mladší díky práci skvělého vizážisty.

proměna i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dvaašedesátileté ženě jménem LaDawn dal rozvod pořádně zabrat a podepsal se i na jejím vzhledu. Chtěla za vším udělat tlustou čáru a začala změnou zevnějšku. Rozhodla se svěřit do rukou elitního vizážisty a nechat se zkrášlit pomocí nového make-upu a účesu. Ve finále prozradila úžasné tajemství. Tuto proměnu totiž podstoupila z jednoho dojemného důvodu.

Letěla přes kontinent

LaDawn pochází z malého města poblíž texaské metropole Dallas. Pro svou proměnu si vybrala známého vizážistu Christophera Hopkinse, který na YouTube vystupuje pod přezdívkou MakeoverGuy. Natáčí zde nejrůznější proměny, takže lidé snadno vidí, jaké jsou za ním výsledky. Za Christopherem žena letěla přes celé Spojené Státy až do Minnesoty s touhou, že to bude stát za to a z jeho salónu odejde spokojená.

Fenomenální úspěch

Christopher se touto prací živí již více než 30 let. Svůj první salon si otevřel už v roce 1990. Od té doby křivka jeho popularity strmě stoupala. V poslední době se stal extrémně známým právě díky působení na sociálních sítích. Jeho cílem je pomoci lidem přes 45 let najít znovu ztracené sebevědomí a cítit se dobře.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Byla ztrhaná prací

Když žena dorazila ke Christopherovi, okamžitě si všimnul, že za sebou nemá lehké období. Její pleť působila unaveně a bledě, a tak si dal za cíl jí vrátit jiskru. Rozhodl se proto mimo jiné k lehké změně odstínu jejích vlasů, které také moderně ostříhal. Obličej projasnil lehkým třpytivým make-upem a vše doplnil vkusnými šperky.

Dojemný důvod proměny

LaDawn se nerozhodla přiletět jen tak, vše mělo ve skutečnosti hlubší důvod. Žena se chtěla cítit co nejkrásnější kvůli svatbě své dcery, jež se měla zanedlouho odehrát. Vznikl z toho dojemný moment, který si její dcera zachytila na svatebních fotografiích. Od této proměny se LaDawn cítí sebevědoměji a začala se o sebe také více starat, za což je údajně Christopherovi moc vděčná.

Jaký máte názor na profesionální přeměny u vizážistů?

Zdroj: MakeoverGuy
Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články