V 53 letech vypadá na 20: „Nejžhavější babička světa“ prý za svůj mladistvý vzhled vděčí pití vody a čajů

Vzhled půvabné babičky, která má čtyři děti a šestiletou vnučku, udivuje uživatele sociálních sítí. Za tajemstvím jejího věčného mládí ale nejsou drahé luxusní krémy.

šedivá babička i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Moderní babičky už dávno nejsou podobné hodným vrásčitým stařenkám z pohádek. Pečují o sebe, nosí trendy outfity, sportují a vypadají prostě úžasně. Vyčnívá nad nimi ale krásná Australanka Gina Stewartová, která je matkou čtyř dětí a babičkou šestileté vnučky. Přestože nedávno oslavila třiapadesáté narozeniny, tipovali byste jí na dvacítku. Nebude tedy překvapením, že je považovaná za nejžhavější babičku světa. Její recept věčného mládí je podobně jako u 66leté modelky Yazmeenah Rossi, o které psal DámskýDeník, jednoduchý.

Klíčem k mladistvé pleti je hydratace

Na první pohled je zřejmé, že půvabná kráska za dokonalý vzhled nevděčí pouze matce přírodě. Bezchybnou pleť ale nemá díky estetické medicíně, nýbrž díky péči, kterou jí věnuje. Dalo by se předpokládat, že utrácí za drahé luxusní krémy, ale tak to není. „Nejlepší způsob, jak získat krásnou pleť teenagera po padesátce, je hydratovat své tělo. Piji pouze filtrovanou vodu z láhve bez BPA a občas si dopřeji heřmánkový nebo zelený čaj kvůli antioxidantům, které obsahují,“ řekla deníku Mirror.

To ale není kompletní recept na věčné mládí mladistvě vyhlížející babičky. Dopřává si ledové sprchy, které zakončuje vtíráním silné vrstvy organického kokosového oleje do pokožky. „Je to levné a účinné,“ podotkla. Aby podpořila krevní oběh, masíruje si čelist, na slunce nevychází bez make-upu nebo opalovacího krému s vysokým ochranným faktorem a pleť detoxikuje pravidelným saunováním. Třikrát týdně podstupuje terapii červeným světlem, která podporuje tvorbu kolagenu a redukuje jemné vrásky.

Fotky vytvořené umělou inteligencí se mužům líbí

Klíčové je podle ní také nepřibírat nebo extrémně nehubnout. „Udržuji si zdravou váhu, která zachovává strukturu mého obličeje a těla. Několikrát do měsíce chodím na kryoterapii a jednou za čas si nechám udělat analýzu vlasů, zda nemám nedostatek živin. Pokud se objeví nedostatky, přizpůsobím stravu i doplňky a vitamíny,“ vysvětlila Gina. Na svém instagramovém profilu je velmi aktivní, na fotografiích vypadá báječně a přiznává, že na některých použila filtr. Ty z poslední doby ale fanoušky nebývale zaskočily.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Gina Stewart (@worldshottestgrandma)

Jsou totiž až příliš dokonalé. Gina přiznala, že je vytvořila umělá inteligence. Podle serveru DailyMail je vůbec první takovou modelkou na světě a dokonce získala smlouvu s modelingovou agenturou. „Vtipné je, že se to mužům líbí. Modelky vytvořené umělou inteligencí jsou okouzlující, krásné a žádoucí, jako modelky Playboye z 90. let,“ řekla krásná babička. K vytvoření fotografií umělou inteligencí bylo použito tisíc jejích skutečných snímků z nejrůznějších úhlů. „Začala jsem fotky zveřejňovat na sociálních sítích a lidé si je oblíbili,“ dodala Gina.

Co říkáte na tajemství věčného mládí australské babičky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články