Jak být krásná i bez make-upu – 3 návyky, které dělají „přirozeně hezké“ ženy před spaním

Jakmile začnete pravidelně dělat tyto jednoduché věci, nebudete se muset líčit. Budete totiž vypadat skvěle i bez make-upu.

péče o pleť i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnoho žen má pocit, že se musí líčit, aby vypadaly skvěle. Ale věděli jste o tom, že skvěle můžete vypadat, i když nebudete používat žádný make-up? Stačí, když budete každý den praktikovat těchto několik návyků, a uvidíte, že se pomalu začnou dít zázraky. Začnete se totiž sama sobě líbit, i když na sobě nebudete mít žádný make-up.

Čištění obličeje

Asi už víte o tom, že čištění obličeje je tím nejdůležitějším krokem při péči o pleť. Protože pokud si každý večer nevyčistíte obličej, dovolíte bakteriím, aby se dostaly do vaší pokožky, a poté se vám začne tvořit akné a například černé tečky. Proto si pořádně omyjte obličej různými přípravky a poté naneste na tamponek micelární vodu a prostým otřením zkontrolujte, jestli je váš obličej správně vyčištěný.

Hydratace pleti

Pokožku obličeje je třeba udržovat vlhkou, a tím pádem je důležité používat nejrůznější hydratační krémy. Zvlhčená pokožka pomůže snížit výskyt kožních problémů. Pleť, kterou večer hydratujete, vypadá ráno mnohem zářivěji. Používejte například krémy a různá séra, která obsahují kyselinu hyaluronovou. A ráno použijte denní krém, zkrátka hydratace je a vždy bude velmi důležitá.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Měňte polštáře

Pokud máte problémy s pletí a nevíte proč, zkuste se zaměřit na svůj polštář. Jestli povlečení převlékáte jen jednou měsíčně, nemůžete se divit, že se vám vaše pleť horší. V polštáři jsou totiž bakterie, které se dostanou do vašeho obličeje, snadno tak vzniká akné a další kožní problémy. Vyberte si povlečení, které je vyrobené z měkké látky.

Jak se o svou pleť staráte vy?

Zdroj: StyleCraze
Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články