Jak být krásná i bez make-upu – 3 návyky, které dělají „přirozeně hezké“ ženy před spaním

Jakmile začnete pravidelně dělat tyto jednoduché věci, nebudete se muset líčit. Budete totiž vypadat skvěle i bez make-upu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnoho žen má pocit, že se musí líčit, aby vypadaly skvěle. Ale věděli jste o tom, že skvěle můžete vypadat, i když nebudete používat žádný make-up? Stačí, když budete každý den praktikovat těchto několik návyků, a uvidíte, že se pomalu začnou dít zázraky. Začnete se totiž sama sobě líbit, i když na sobě nebudete mít žádný make-up.

Čištění obličeje

Asi už víte o tom, že čištění obličeje je tím nejdůležitějším krokem při péči o pleť. Protože pokud si každý večer nevyčistíte obličej, dovolíte bakteriím, aby se dostaly do vaší pokožky, a poté se vám začne tvořit akné a například černé tečky. Proto si pořádně omyjte obličej různými přípravky a poté naneste na tamponek micelární vodu a prostým otřením zkontrolujte, jestli je váš obličej správně vyčištěný.

Hydratace pleti

Pokožku obličeje je třeba udržovat vlhkou, a tím pádem je důležité používat nejrůznější hydratační krémy. Zvlhčená pokožka pomůže snížit výskyt kožních problémů. Pleť, kterou večer hydratujete, vypadá ráno mnohem zářivěji. Používejte například krémy a různá séra, která obsahují kyselinu hyaluronovou. A ráno použijte denní krém, zkrátka hydratace je a vždy bude velmi důležitá.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Měňte polštáře

Pokud máte problémy s pletí a nevíte proč, zkuste se zaměřit na svůj polštář. Jestli povlečení převlékáte jen jednou měsíčně, nemůžete se divit, že se vám vaše pleť horší. V polštáři jsou totiž bakterie, které se dostanou do vašeho obličeje, snadno tak vzniká akné a další kožní problémy. Vyberte si povlečení, které je vyrobené z měkké látky.

Jak se o svou pleť staráte vy?

Zdroj: StyleCraze
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce