Zkroťte neposlušné vlasy maskou, na kterou spoléhá nejedna Japonka. Budou hebké, lesklé a postupně se zahustí

Aby vaše vlasy byly krásné a hedvábné, nemusíte používat komerční přípravky plné chemikálií. Poslouží vám i přírodní produkty.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vlasy jsou bezpochyby jedním z nejzásadnějších atributů krásy a přitažlivosti každého člověka. Starosti s nimi ale mívají především ženy, které si je často nechávají dorůstat, a musí jim tak dopřát správnou péči. Bohužel však většina komerčních přípravků, jež slibují zázračné účinky, kvůli svému obsahu chemických sloučenin vlasy naopak ještě více poškodí. Nabízíme vám proto jednoduché a přirozené řešení, které jim vrátí zpět krásný a hedvábný vzhled a podpoří jejich růst. 

Blahodárné plody přírody

Příroda nám nadělila řadu užitečných prostředků, které nejenže podporují lidské zdraví, ale také zlepšují náš vzhled. Často je proto nejlepším řešením, jak zajistit lepší růst vlasů a jejich hedvábnější strukturu, používání správných přírodních produktů. My jsme si proto pro vás připravili jedinečný recept na účinnou směs, která přirozeně vyléčí vaši pokožku, dodá každému vlasu potřebné živiny a zaručí vám tak mnohem zdravější a krásnější vzhled. K její přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 3 polévkové lžíce kukuřičného škrobu
  • 2 polévkové lžíce olivového oleje
  • 1 šálek kokosového mléka
  • 1 větší citron

Samotná příprava směsi je naprosto jednoduchá. Vymačkejte z citronu všechnu šťávu, přidejte ji ke kukuřičnému škrobu a ingredience dobře promíchejte. Poté přidejte kokosové mléko, olivový olej a opět vše dobře zamíchejte, dokud nezískáte jednolitou, hladkou pastu. Jakmile budete mít směs připravenou, můžete ji uchovávat v lednici nebo ji rovnou použít. 

Postup pro použití

Připravenou směs je důležité nanést především na pokožku hlavy. V ní se totiž nachází kořínky vašich vlasů, které potřebují správnou výživu, aby vlasy mohly růst zdravě a byly co nejvíce hedvábné. Ujistěte se proto, že směsí zbytečně neplýtváte, protože jejím nanesením přímo na vlasy se nic nezmění.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jakmile bude vaše pokožka hlavy zcela pokryta, nasaďte si sprchovou čepici nebo si hlavu zakryjte ručníkem. Směs poté nechte působit jednu až dvě hodiny a následně důkladně umyjte obyčejnou vodou – nikoliv šamponem ani jinými chemickými přípravky. Abyste získali co nejlepší výsledky, aplikujte tuto metodu 1–2krát týdně. Pokud ovšem trpíte kožními nebo závažnějšími problémy, raději se o ní poraďte se svým lékařem.

Jak o své vlasy pečujete vy? 

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat