Jak se rychle a snadno zbavit vrásek

Trápí vás tvoření vrásek kolem očí? Pokud se chcete vrásek jednoduše a rychle zbavit, je třeba použít tyto dvě zázračné přísady, se kterými bude vaše pleť zase krásně vypnutá.
i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Jak se zbavit vrásek kolem očí? Odpověď je velmi jednoduchá, i když se s tímto problémem potýká mnoho žen středního věku. Vyřešte tento estetický problém snadno a rychle pomocí dvou úžasných ingrediencí. Díky nim už nikdy nebudete mít problém s vrásčitou kůží.Okolí očí je nejnáchylnějším místem pro tvoření vrásel

Vlivem stárnutí se i naše kůže mění. Zejména pleť v oblasti očí je velmi náchylná pro tvorbu vrásek a tato skutečnost děsí většinu žen populace. Než se ale pustíte do hledání plastického chirurga nebo ke koupi drahých, značkových přípravků, vyzkoušejte i domácí metodu pro vypnutí vaší obličejové pleti. Možná vás účinek domácí léčby příjemně překvapí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vyhlazené vrásky každou ženu omladí

Arganový olej se používá v kosmetickém průmyslu velmi často. Důvod je prostý. Jeho účinky mají pozitivní vliv na kvalitní strukturu pleti a zdravý vzhled celé kůže. Arganový olej umí naprosté zázraky při péči o pleť a vyřešení nejrůznějších kožních problémů. V případě vnitřního užití má blahodárný vliv na imunitní systém i krevní oběh. Snižuje hladinu cholesterolu a dokáže pomoci dokonce i s nepříjemným revmatismem nebo trávicím systémem.

Recept pro vypnutou a krásnou pleť bez vrásek

Pomocí směsi s arganovým nebo olivovým olejem můžete mít zase krásnou tvář plnou rozzářeného efektu a vypnuté pokožky. Vyzkoušejte tento recept, pro jeho přípravu si připravte:

  • 50 ml arganového oleje
  • 5 tobolek vitamínu E
  • 2 vatové nebo bavlněné tampony

Důkladně promíchejte arganový nebo olivový olej s rozdrcenými kapslemi vitamínu E. Tuto směs naneste na vatové nebo bavlněné kosmetické tampony a s jeho pomocí jemně vmasírujte do oblasti kolem očí. Po jemné masáži nechte vatové tampony přiložené na pleti pod očima a odpočívejte alespoň deset minut.

iZdroj fotografie: Pixabay

Využijte na vrásky domácí recept

S aplikací této procedury jedenkrát denně určitě brzy uvidíte pozitivní změny na vašich vráskách kolem očí. Věříme, že si tuto proceduru zamilujete díky účinkům, ale také kvůli klidu a pohodovému zkrášlujícímu rituálu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1138 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Porcování melounu nikdy nebylo jednoduší. Jediný správný postup, při kterém nebudete celí ulepení a nezašpiníte kuchyň
Události247.cz
Oblíbené turistické destinace Čechů trápí požáry, vyžádaly si i několik obětí
JakZdravě.cz
Pozor na riskantní kombinace nejčastějších léků a doplňků stravy, které nikdy nesmíte polknou společně
VědaŽivě.cz
Fungování mozku dokazuje, že jsme schopni čehokoli. Proč přesto nejsou naše možnosti neomezené?