Jak bleskurychle zatočit s kruhy pod očima? Pomůže podomácku smíchaný přírodní krém

Nateklé oči, tmavé kruhy pod očima. Jsou dráždivé a je těžké se jich zbavit. Většina produktů však nepřináší viditelné výsledky a jejich cena je vysoká.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bohužel, oční krémy, které nás mají zbavit kruhů pod očima často dobře nefungují. Jejich cena neodpovídá kvalitě a některé dokonce obsahují přísady, které mohou škodit našemu zdraví. Jak se tedy zbavit kruhů pod očima? Zkuste si vytvořit vlastní oční krém. My vám níže nabídneme recept na fantastický krém podporující zdraví pokožky.

Přísady bohaté na živiny

Tento domácí krém obsahuje přísady bohaté na živiny, které podporují zdraví pokožky Jde o citronový olej, levandulový olej, šípkový olej a aloe vera. Aloe vera má vynikající protizánětlivé a čistící vlastnosti. Šípkový olej je éterický a pomáhá revitalizovat pokožku. Levandulový a citronový olej má antimikrobiální a silné antioxidační vlastnosti.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Na zhruba dvacet dávek masti budete potřebovat 15 ml šípkového oleje a stejné množství čistého gelu z aloe vera. Dále 10 kapek levandulového éterického oleje a poloviční množství citronového éterického oleje. Ideální je tuto mastičku či spíš směs olejů a aloe vera dát do stříkací lahvičky. Stejně však poslouží i malá jednoduchá láhev bez rozprašovače.

Jak mast připravit a aplikovat?

Ve skleněné nádobě promíchejte přísady a dobře je protřepejte. Před spaním si dobře očistěte obličej a odstraňte veškerý make-up. Zavřete oči a nastříkejte si směs kolem očí, případně ji naneste prsty. Důkladně vmasírujte pod oči a počkejte, až uschne. Před spaním se ještě ujistěte, že spíte na pohodlném a kvalitním polštáři.


iZdroj fotografie: Pixabay

Důležitá je také kvalita vašeho spánku. Ideální je tedy vyloučit veškeré možné vyrušování. Určitě není vhodné sledovat televizi a usínat u ní. Vhodné je přepnout telefon do režimu letadla a dát ho co nejdále od sebe. V nejlepším případě odpojte i všechna elektrická zařízení. Místnost, kde spíte, by měla být co možná nejtmavší. Pořiďte tedy pořádné závěsy.

Zdroj: HealthyCells

103 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 614 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Celý život to děláte špatně. Jediná správná pravidla skladování a konzumace ovoce, aby vydrželo čerstvé
Události247.cz
Další rána pro premiéra Babiše. Hnutí ANO dál padá v průzkumech
JakZdravě.cz
8 obrovských změn, které se stanou s vaším tělem po konzumaci zázvoru
VědaŽivě.cz
První vesmírný hurikán, který byl detekovaný nad severním pólem, vědce ohromil