Výklad karet na nadcházející týden: Vnitřní klid a rovnováha otevírají bránu k zázraku

Ať se ve svém životě rozhodujete o čemkoli, pomoc můžete najít ve výkladu od proslulé kartářky Johanky Roze.

výklad karet i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Změna zaměstnání, bydlení či partnera? Mám to „rozseknout“ teď, nebo vytrvat? Přijde něco lepšího, nebo to bude jen horší? Časté otázky, které doprovázejí vaše rozhodování. Jmenuji se Johanka Roze a připravila jsem si pro vás karetní vhled na další dny. Tentokrát prostřednictvím Tarotu Osho zen. Hlavní poselství: soustřeďte se na vnitřní rovnováhu a klid, dodá vám to potřebnou sílu. Lidem pomáhám na jejich životní cestě už přes 10 let. Nejen prostřednictvím karet ukazuji, co sami nevidí. Otevírám nové možnosti a pomáhám k nalezení vnitřní rovnováhy.

Získejte vnitřní rovnováhu

Vnitřní rovnováha, klid, harmonie, síla. To jsou hlavní témata dalších dní. Zvláště pro ty, co si v životě zrovna prochází obdobím, kdy jsou vedení ke změně a ještě nemají jasno.

karta harmonie iZdroj fotografie: Johanka Roze

Rozhoduje-li se člověk z pozice klidu a vnitřní síly, bývá jeho rozhodnutí velmi plodné a trvalé. Oproti tomu když se rozhoduje z pozice strachu a vyčerpání, může ho takové rozhodnutí zavést do ještě větších potíží. Proto je tak důležité nyní obrátit svou pozornost hlavně do sebe samého a postarat se sám o sebe, abyste měli pocit klidu a nabrali sílu. 

Transformace = proměna

Strach vs. klid – to jsou dvě naprosto odlišné energie. Vnitřní neklid vám brání v pocitu vlastní síly a jistoty. Udělejte si chvilku sami pro sebe. Věnujte se tomu, co vás těší, u čeho se dokážete odreagovat a přenést svou pozornost od problému zpět k sobě. Vnitřní rovnováha je teď to nejcennější, co pro sebe můžete udělat. Vyhýbejte se tomu, co vás vyčerpává, a vyhledávejte to, co vám pomáhá v dočerpání životní energie.

karta mistr iZdroj fotografie: Johanka Roze

Tomu se říká transformace energie. Proměna. Proměna, která může ve vašem životě způsobit i zázrak, na nějž tak dlouho čekáte. Východisko z neřešitelné situace. V okamžiku, kdy jste vyčerpaní a nešťastní, máte pocit, že žádné východisko neexistuje. Ale není to pravda. Každá situace má své řešení a to vaše už na vás čeká. Čeká, až se ztišíte, zklidníte a určíte si priority.

Buďte si jistí sami sebou

Vaší prioritou může být partnerská láska. Spojení srdcí je karta z balíčku : Dotek lásky.

Tyto karty nejsou výkladové. Jsou inspirativní, zklidňující a ladí vás na to, co chcete ve svém životě prožívat. Od samoty zpět k lásce. Každý den je nová příležitost přehodnotit své priority, a proměnit tak smutek za radost, strach za vnitřní klid, že vše, po čem toužíte, vám do života přirozeně patří, a vy si pro to dojdete v klidu a s pocitem vnitřní rovnováhy a sebejistoty – tedy jistí sami sebou, tím, kdo jste, kam jdete a čemu ve svém životě věříte / věnujete pozornost.

karta spojení srdcí iZdroj fotografie: Johanka Roze

Tedy ať už ve svém životě zrovna máte jakoukoli výzvu, mějte na paměti, že klid a vnitřní síla je to nejcennější, co máte. A taková energie z vás vycházející může způsobit i zázrak, o kterém se vám ani nesnilo. Žehnám vám, ať se rozhodnete v klidu a s láskou. Pokud cítíte potřebuji poradit se se mnou osobně a konkrétně, kontakt na mě je e-mail: [email protected]

Jaké výzvě nyní ve svém životě čelíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články