Velký květnový horoskop: Víme, kdo má šanci získat hromadu peněz a na koho čeká velká láska či kariérní postup

Zjistěte, co vás čeká v měsíci lásky. V tomto období se i v obvyklém cynikovi více či méně jitří city. Důležité je, abyste ale nezapomněli myslet i na rodinu, práci, finance i zdraví.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V nejrozkvetlejším měsíci roku předpovídají hvězdy spoustu významných a zajímavých okamžiků pro řadu znamení zvěrokruhu. Jak se vám bude dařit ve vztazích, v profesní kariéře nebo v osobním životě, zda přijdete k penězům, budete zdraví nebo jen zda prostě budete mít štěstí nebo naopak problémy, se dozvíte v květnovém horoskopu.

Beran

Budete mít příležitost postoupit v kariéře a získat významný finanční obnos. Ale pouze v případě, že se nedostanete do zbytečných trablů a konfliktů. Kromě toho se snažte být v práci kreativnější. Musíte změnit starý přístup, protože vám nepřinese očekávané výsledky. Čekají vás nepředvídané výdaje, které budou souviset s domovem a rodinou. Existuje šance, že navážete vážný vztah, který se rozvine do velkého milostného příběhu. Místo diety se pokuste o vyvážené stravování.

Býk

Budete muset více pracovat na posílení své finanční situace. Pamatujte, že pracovní povinnosti musíte plnit včas. Začnete si budovat pevné základy budoucího úspěchu. Dostanete nabídku účastnit se projektu, který bude příležitostí k zahájení vlastního podnikání. V milostném životě na vás čeká setkání, které zřejmě bude osudové. Vytvořte si strategii přístupu k rodinným problémům. Vyvarujte se velké přímočarosti, jež vede ke konfliktům. O zdraví se nestrachujte.

Blíženci

Snažte se ušetřit, abyste si na konci roku mohli splnit svůj sen o novém bydlení nebo novém autě. Máte ho nadosah, pokud budete důslední. Pamatujte na své priority namísto toho, abyste plýtvali časem a energií na věci související s drobnými výdaji. Na druhou stranu budete doma neustále řešit nějaké problémy. A budete je muset vyřešit. Neignorujte je, protože na jejich řešení závisí blaho celé rodiny. Zdraví by mělo v květnu fungovat, jak má.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rak

Astrologové vám radí, abyste přestali soutěžit o vedoucí pozici v práci, protože se objeví nový konkurent. Dovolte mu převzít iniciativu a budete mít další příležitosti ukázat svůj potenciál. Na cestě k úspěchu vám pomůže, když budete trpěliví, přesní a klidní. Přesně takoví byste měli být i ve všech ostatních aspektech svého života. Hvězdy vám rovněž radí, abyste si v květnu nebrali půjčky. Vyhnete se kumulaci dluhů. Neočekávejte žádné zdravotní problémy.

Lev

I když se chcete osamostatnit, stejně se budete muset obrátit s prosbou o pomoc na své kolegy. Jen tak dosáhnete skvělých výsledků a profesního uznání. Úspěch bude zaručený, pokud budete mít vůdčí schopnosti. Úspěšně dokončený projekt vám přinese slušnou odměnu, takže si konečně můžete koupit to, po čem jste dlouho snili. Pokud jste single, nečekané setkání se může změnit v něco víc, ale pouze pokud uděláte první krok. Astrologové vám radí, abyste se starali o své zdraví.

Panna

V květnu se na vás sesype spousta problémů, ale to neznamená, že je musíte hned vyřešit. Stačí, když nedovolíte, aby ovlivňovaly váš každodenní život, a budete moct plnit své povinnosti bez spěchu. Astrologové předpovídají nárůst příjmů. Váš koníček či brigáda se totiž nakonec stanou trvalým zdrojem příjmů. Rodina se začne více starat o domácnost, takže si budete moci odpočinout. Pokud nejste ve vztahu, nevyhledávejte romantická dobrodružství, abyste se nestali obětí podvodu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Váhy

Pokud už delší dobu uvažujete o změně povolání, v květnu nastane čas jednat. Hvězdy vám poskytnou veškerou možnou podporu. Dají vám spoustu šancí uspět, ale jen v případě, že sami budete odhodlaní. Čeká vás ale také nejistá finanční situace, což byste si měli uvědomit co nejdříve. Pokud nejste ve vztahu, nebudete mít mnoho příležitostí a času na zábavu, protože se budete věnovat osobnímu růstu a vývoji. Pečujte o své duševní zdraví.

Štír

Pokud jde o podnikání, čeká na vás několik nových ziskových nápadů, které stojí za realizaci. Snažte se však nepůjčovat si peníze, protože můžete ztratit dobrého přítele. V osobní rovině bude váš život naplněný harmonií a porozuměním ze strany vašich blízkých. Pokud nejste ve vztahu, můžete potkat starou lásku, která by mohla vyústit v novou romanci. Neočekávejte od toho ale dlouhodobý vztah. V květnu hvězdy předpovídají zvýšené riziko zranění, proto buďte opatrní při fyzické aktivitě.

Střelec

Budete chtít uniknout rutině, jež vás dosud provázela. V práci může dojít na hádky a skandály kvůli osobě, která se nedávno připojila k týmu a už se jí podařilo vyvolat neshody. Nebojte se, protože vše se časem vyřeší a vy si z toho odnesete užitečné ponaučení. Vaše rodina bude potřebovat pomoct s důležitými životními problémy, proto vás často bude žádat o radu a podporu. Pokud nejste ve vztahu, hrozí, že jakýkoli románek, který začne v květnu, skončí rozvodem. Zdraví bude sloužit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kozoroh

Pokračujte vpřed s novými úspěchy. Plánujte své budoucí úspěchy bez obav z promarněných příležitostí a hvězdy vás povedou na cestě k cíli. Květen bude obzvláště produktivní měsíc, pokud se věnujete intelektuální práci. Budete vynikat díky neotřelým nápadům a inovativním přístupům. Je možný i další příjem. Pokud jde o lásku, konečně přitáhnete pozornost osoby, o které už dlouho sníte. Buďte opatrní, protože žárlivost může všechno zhatit. Své zdraví nezanedbávejte.

Vodnář

Všechno, co uděláte, skončí dobře, ale jen pokud máte dobré úmysly. Květen bude obzvláště příznivým měsícem pro Vodnáře, kteří pracují v sociální sféře nebo jsou dobrovolníky. Pamatujte, že upřímnost může vytvořit harmonii ve vztahu s partnerem. Pokud jste single, je možné, že vám někdo z přátel představí vašeho budoucího partnera, takže si nenechte ujít pozvánky na party. Snažte se trávit co nejvíce času v přírodě. Pomůže vám to vyčistit mysl.

Ryby

Konečně se splní vaše přání, což se však týká jen těch, kteří na tom dosud usilovně pracovali. Pokud se věnujete tvůrčím činnostem, je velká šance, že se z toho stane vaše práce, jež vám přinese stálý příjem. Váš partner se pokusí organizovat váš volný čas, čímž se váš vztah oživí. I když se vám všechny nápady nebudou líbit, buďte za jeho iniciativu vděční. Květen bude také skvělý pro zdokonalení vašich dovedností. Pokud jde o zdraví, vyhýbejte se rychlému občerstvení a více se hýbejte.

Jakou zkušenost máte s horoskopy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?