Blíží se srpnový úplněk zvaný „modrý měsíc“: Blížence čeká profesní úspěch, Lvy finanční hojnost, Štíři najdou spřízněnou duši

Během vzácného úkazu bude Měsíc 357 344 kilometrů daleko od Země, což je nejkratší vzdálenost ze čtyř letošních superúplňků. Bude se jevit o 14 % procent větší a o 30 % jasnější.

Superúplněk i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Skvělou nebeskou podívanou nabídne noční obloha na konci srpna. Objeví se na ní totiž modrý Měsíc. Jde o vzácný úkaz, který je k vidění zhruba jednou za dva a půl roku. Naposledy ho mohli lidé pozorovat v říjnu 2020. Už druhý srpnový úplněk nastane 31. srpna ve 3:35 hodin, ale nejvíc si superúplňkový zážitek vychutnáte už 30. srpna v 19:30 hodin. Podle astrologa celebrit Kyla Thomase je letošní modrý Měsíc úplňkem ve znamení Ryb a jejich energii pocítí všechna znamení zvěrokruhu.

Beran

Pro lidi narozené ve znamení Berana nastává čas odpočinku a načerpání nových sil. Modrý úplněk má potenciál vám pomoci využít vaše vrozené psychické schopnosti a intuici. „Pokud cítíte předtuchu, můžete být na správné cestě. Zaznamenejte si všechny sny nebo opakující se déjà vu, které zažíváte. Naslouchejte tomu, co vám vesmír říká,“ cituje Thomase magazín People.

Býk

Srpnový superúplněk bude pro Býky znamenat nebývalou popularitu. „Pravděpodobně budete obklopeni mnoha přáteli, fanoušky nebo následovníky, protože tato lunace upozorňuje na vaši sociální síť a kontakty,“ říká astrolog. Na dosah by Býci mohli konečně mít i splnění nadějí, tužeb a snů. Nezadaní lidé mohou být úspěšní při seznamování.

Blíženci

Blíženci, připravte se vzlétnout vysoko. Modrý měsíc přeje profesní kariéře. „Může vám přinést povýšení, ocenění, vyznamenání nebo novou pracovní nabídku,“ předpovídá Thomas. Pokud se budete hodně snažit, máte nezvykle velkou šanci zamířit hodně vysoko. Úspěch čeká i na ty, kteří s nějakou prací nebo projektem končí, protože se jim otvírají nové obzory.

znamení raka iZdroj fotografie: Pixabay
Pro Raky nastává ideální chvíle si pořádně užívat

Rak

Lidé narození ve znamení Raka by se měli připravit na útěk ze všedních dnů. „Rezervujte si letenku, naplánujte si dovolenou, bavte se, poznávejte nové, užívejte si,“ radí astrolog. Kromě možného dobrodružství by superúplněk mohl ovlivnit i další důležité oblasti vašeho života. „Akademické snahy, právní projekty a mediální či vydavatelské plány by nyní mohly zaznamenat posun,“ dodává.

Lev

Lvům přinese modrý Měsíc období hojnosti. „Mohla by k vám připlout velká výplata, prémie, stipendium, dědictví nebo balíček výhod,“ předpovídá Thomas s tím, že pozitivní finanční zprávy můžete očekávat i v oblasti svých investic a majetku. Pokud jde o vztahy, pravděpodobně dojde i na romantiku. „V této době se budete cítit smyslně a intimně,“ podotýká.

Panna

Opravdu mimořádný význam v době srpnového úplňku budou mít pro Panny partnerské vztahy. „Mohl by nastat velký zlom ve vašem partnerském vztahu. Můžete se k sobě nastěhovat, dát si dlouhodobý slib, zavázat se, zasnoubit se, nebo se dokonce vzít,“ uvedl astrolog. Nezadaní lidé mohou najít stálého partnera, se kterým stráví zbytek života.

Váhy

Lidé narození ve znamení Vah by podle astrologa měli zpomalit. „Možná dokončujete velký projekt pro svého zaměstnavatele, přebíráte další povinnosti, nebo dokonce opouštíte jednu práci a začínáte v jiné, což je náročné,“ říká Thomas. Klíčem k úspěchu je prý ale rovnováha. „Zhodnoťte svou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, abyste se ujistili, že nevyhoříte,“ dodává.

znamení štír iZdroj fotografie: Pixabay
Na Štíry čekají vášnivé chvilky

Štír

Přijměte kouzlo, které s sebou superúplněk nese, Štíři. Vychutnejte si každou vteřinu plnými doušky.  „V tomto období zažijete romantiku, vášeň, potěšení, umění, krásu a plodnost,“ předpovídá Thomas. Nezadaní mohou najít spřízněnou duši, nebo se dokonce zamilovat. Zkrátka nepřijdou ani páry, protože modrý Měsíc jejich vztah pořádně okoření.

Střelec

Srpnový superúplněk prožijí Střelci ve znamení rodiny a domácnosti. „Tato lunace by mohla způsobit posun kolem vašeho domova, nemovitostí, rodiny nebo rodičů,“ vysvětluje astrolog. Můžete se rozhodnout pro stěhování do nového domu, rekonstrukci stávajícího obydlí, nebo také pro uspořádání oslnivé večeře, na které se sejde celá rodina.

Kozoroh

Výjimečný astrologický úkaz přinese do životů Kozorohů kreativitu. „Díky této lunaci, která dodává energii vaší mysli, byste mohli debutovat nebo pracovat na významném intelektuálním, spisovatelském, řečnickém, reklamním nebo komunikačním projektu. Vypusťte své myšlenky do světa a sledujte, kdo na ně zareaguje. Právě teď je ten správný čas,“ říká Thomas.

znamení vodnář iZdroj fotografie: Pixabay
Vodnáři budou řešit finance

Vodnář

Vodnáři by se podle astrologa měli zaměřit na své finanční plány, protože se může blížit významná změna. Modrý Měsíc by vás mohl přimět investovat na správných místech. „V této době se může objevit také zvýšení platu, nový klient, nová pracovní nabídka nebo vedlejší podnikání. Využijte tuto energii k tomu, abyste se vrhli na nové území,“ říká astrolog celebrit.

Ryby

Moc je ve vašich rukou, Ryby. „Vzhledem k tomu, že úplněk spadá do vašeho znamení zvěrokruhu, jste na koni,“ tvrdí astrolog. Velmi důležitý osobní cíl, sen nebo posun v partnerském vztahu může být nyní na dosah. „Teď je ta správná chvíle, abyste vstoupili do své síly, prosadili se a ukázali všem, proč jste tak úžasní a jedineční,“ dodal.

Co říkáte superúplňkové předpovědi astrologa?

Zdroj: People
Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články