Hvězdy hlásí, že je podzim vhodný pro dosažení všech cílů a tužeb. 3 z 12 znamení se mohou těšit na obrovský úspěch, na zbytek štěstí nečeká

Splňte si své sny ještě před koncem roku. Podzim je ten pravý čas, kdy s tím začít. Neváhejte a uskutečněte své dlouho vytoužené plány.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Podzimní měsíce se všemi svými výhodami i nevýhodami jsou stále skvělým obdobím pro aktualizaci a dosažení vašich cílů, jakýchkoli životních i profesních snah a úprav v osobním životě. Tato doba je příznivá také pro převzetí vícero povinností. Rovněž pro domluvení osobních a úředních záležitostí souvisejících s kariérou, zvýšením platu a tak dále. Říjen otevře široké možnosti podnikání, donutí vás přemýšlet o budoucnosti a aktivněji se zabývat praktickými záležitostmi.

Beran

První dva týdny měsíce jsou mimořádně vhodné pro podnikatele. Konkrétně pro řešení nejdůležitějších úkolů, které pomohou tento rok zakončit úspěšně, což je důležité pro ambiciózní představitele ohnivého znamení. V této době můžete převzít úkoly jakékoli složitosti a také maximální odpovědnost.

Býk

Vzdejte se veškerého rizika až do 3. října. Do tohoto data není vhodné provádět aktivní akce s nejistým výsledkem. Čas můžete využít například k plánování.

iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci

Pro emocionální Blížence, právě ty nejaktivnější z nich, pro které je každá možnost zisku šancí, je říjen mimořádně vhodný k realizaci všech nápadů. Až do posledního týdne v měsíci jim bude vše hrát do karet, od štěstí až po postavení hvězd na obloze.

Rak

V tomto období mohou čelit problémům zranitelní Raci a ti, jejichž zdraví viditelně pokulhává. Musí pečlivě sledovat svůj zdravotní stav, reagovat pohotově na všechny varovné signály a nepřemáhat se.

Lev

Charismatický a vytrvalý ve svých cílech, Lev bude mít v říjnu štěstí jako nikdo jiný a měl by se připravit na ty nejlepší výsledky. Spoléhejte se jen sami na sebe. Jakákoli pomoc zvenčí může být až na škodu a v tomto případě ji nepotřebujete. Vše zvládnete perfektně sami a všechny těžkosti hravě vyřešíte.

iZdroj fotografie: Pixabay

Panna

Obchodně založené Panny, které se věnují především individuálním činnostem, musí na začátku října vynaložit maximální úsilí k dokončení všech svých záležitostí. V budoucnosti budete muset odložit všechny své iniciativy, jinak veškeré vynaložené úsilí přijde vniveč.

Váhy

Dobré vyhlídky čekají na aktivní představitele znamení Vah, kteří jsou připraveni přijmout své závazky a realizovat je v životě vlastním úsilím. Vše bude stát na jejich straně, ale jen do 20. října, kdy se k nim hvězdy obrátí zády a na štěstí už se nebudou moci spoléhat.

Štír

Do konce října vám nebude nic hrát do karet. Hlavně se nevrhejte do nového typu podnikání. Možná je nejlepší se nejprve postarat o sebe a své osobní problémy.

iZdroj fotografie: Pixabay

Střelec

V říjnu můžete řešit vše, co jste si dříve naplánovali a co budete v blízké budoucnosti potřebovat. Konečně můžete realizovat své vlastní nápady, zvláště pokud jste připraveni převzít za ně výhradní odpovědnost.

Kozoroh

Zda se zástupcům tohoto zemského znamení podaří v říjnu dosáhnout materiálního úspěchu, je velkou otázkou. A odpovědí je, že hvězdy bohužel nestojí na jejich straně. Jen jejich dřina bude schopna tuto smůlu kompenzovat.

Vodnář

Téměř celý říjen bude Vodnářům nakloněn, hvězdy a štěstí budou na straně těchto aktivních, inteligentních a velmi talentovaných jedinců.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ryby

Říjen pro vás představuje mimořádně slibné období. Poté můžete začít plánovat své sny. Svou finanční situaci budete moci zlepšit pouze tehdy, budete-li připraveni převzít ty nejtěžší úkoly a osobní odpovědnost za výsledek.

Jak se vám líbí vaše předpověď?

Zdroj: Refinery29
Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články