Jak je na tom vaše karma podle data narození? Numerologie zodpoví mnohé důležité otázky

Číslo doprovázející vaše datum narození má svůj neodmyslitelný numerologický význam. Dozvíte se díky němu své pozitivní i negativní stránky, které ovlivňují váš život.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Podle numerologie datum narození přímo souvisí s charakterem člověka, jeho osobností a v neposlední řadě s jeho nadáním. Chcete-li zjistit, do jaké míry je to, co děláte, vaše skutečná karma, podívejte se, co o vás říká datum vašeho narození. Samotná numerologie je označení určitého výkladu významu čísel. Pochází z dob starověkého Egypta, tedy ze čtvrtého tisíciletí před naším letopočtem.

Silná vedoucí povaha desítek

Například o lidech narozených ve dnech 1., 10., 19. a 28. se dá říci, že mají talent pro podnikání, přitahují je novinky, neustále se pouštějí do nových plánů a snadno se zbavují toho, čeho dosáhli, aby se opět vrhli do neznáma. Lidé narození 10. dne v měsíci jsou lídři a inovátoři. Také snadno upadají do depresivních stavů. Jejich silná vedoucí povaha je však nenechá dlouho ve štychu.

iZdroj fotografie: Pexels

O osobách narozených ve dnech 2. a 20. lze rozhodně říci, že umí naslouchat a pochopit člověka s jiným názorem. Dokážou se podívat na každou situaci z obou stran. Milují harmonii a rovnováhu a mají kreativní a nápaditou povahu. Jsou to svým způsobem pozemští andělé. Lidé v jejich okolí je mají rádi právě pro jejich tolerantní povahu a harmonický přístup k životu.

Dvanáctky zbožňují nezávislost

O lidech narozených ve dnech 3., 12., 21. a 30. se dá říci, že mají talent. Zbožňují svobodu a nezávislost. Ať už se pustí do čehokoliv, tak z toho vždy vyjdou jako ti úspěšní. Svobodu a nezávislost aplikují do svých životů od raného věku. Jako děti měly pravděpodobně problémy s kázní ve škole a v dospělosti se těžko vyrovnávají s autoritami ve svém zaměstnání.

Pro jedince narozené 4., 13. a 31. platí, že jsou skvělými zaměstnanci, protože striktně plní své povinnosti. Jsou to týmoví hráči, kteří neupřednostňují vlastní osobnost před prospěchem kolektivu. V plánu služeb rychle stoupají. Ovšem nemají rádi dobrodružství. Vyhovuje jim práce v týmu, kde plní svou část práce. Neradi sami vybočují z řady a zkoušejí nové věci.

Pětky rády experimentují

Pro osoby narozené 5., 14. a 23. dne v měsíci platí, že jsou to přizpůsobiví lidé, připraveni experimentovat, jednoduše se vyžívají v rizicích. Vhodné jsou pro ně profese v oblasti cestovního ruchu, protože se efektivně učí cizí jazyky. Často pracují v zahraničí v jakémkoliv věku. Splňuje to jejich přirozenou a oblíbenou náturu. Špetka rizika s exotickou chutí cizokrajné řeči.

iZdroj fotografie: Pexels

O těch, kteří se narodili 6., 15. a 24., se dá říci, že mají rozhodně smysl pro krásu a harmonii. Jsou to skuteční estéti, kteří potřebují tyto své vlastnosti využívat, malovat, psát, vyrábět různé věci. Jednoduše by se o nich dalo říci, že jsou umělci pro život. Jejich auta září výraznými barvami, stěny v bytě zdobí autorské malby a jejich oblečení přímo hýří kreativitou.

Osmičky mají charisma

Lidé narození 7., 16. a 25. jsou perfekcionisté v tom, co dělají, a jsou velmi soustředění na své povinnosti. Jedincům narozeným v těchto dnech se bude dařit v profesích, které souvisejí s výukou, řízením, žurnalistikou, výzkumem. Mají nadání pro práci s ostatními lidmi. Hodí se na pozice učitelů, novinářů a výzkumníků v terénu. Disponují perfektními komunikačními dovednostmi.

Pro jedince narozené 8., 17. a 26. dne v měsíci platí, že jsou silné osobnosti, často až panovačné, ale zároveň velmi charismatické, díky čemuž si rychle získají důvěru. Vedoucí pozice by jim velmi slušela, protože vedoucí určitého celku musí mít důvěru zbytku jeho skupinky. Akorát by si měli dát pozor na příliš hrubý a kázavý způsob komunikace s kolegy.

Jedenáctky hýří novými nápady

Lidé narození 9., 18. a 27. jsou bojovné osobnosti, které umí hájit své pozice a jít za svými ideály. Jedinci narození v těchto dnech jsou obvykle nejvíce přitahováni k humanitárním aktivitám a charitě. Umí se rozdat pro druhé. Chodí do útulků, navštěvují centra pro lidi bez domova a rozdávají letáčky informující o charitativních sbírkách. Často se stávají populárními.

iZdroj fotografie: Pexels

Ti, kteří se narodili 11., 22. a 29. dne v měsíci, jsou považováni za výjimečné. Lidé narození v listopadu v těchto dnech jsou mimořádně akční. Mají talent pro podnikání a kreativitu. Neustále mají nové nápady, které chtějí realizovat. Jedinci narození v březnu v těchto dnech jsou obzvláště oddaní své práci. Jsou nesmírně kreativní a dokážou si splnit i ta nejdivočejší přání.

Která vlastnost vás zaskočila?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt