Chcete-li si člověka proklepnout, zaměřte se na jeho malíček. Podle délky, tvaru a zakřivení lze odhadnout jeho charakter

Podobně jako linie na dlaních může i velikost, tvar a posazení prstů na ruce ledacos vypovídat o vaší osobnosti. Zaměřte pohled na malíček levé ruky.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

O osobnosti člověka může vypovídat jeho chování, výraz v obličeji nebo komunikace. Existují také nejrůznější testy, například proslulý Myers-Briggsův test, které prý relativně přesně dokáží osobnost odhalit. Zvládnout to lze však i mnohem snadněji. Věděli jste, že lidé mohou vaši povahu přečíst pouhým pohledem na nejmenší prst ruky? Důležité je, jak je dlouhý v porovnání s prsteníčkem a jaký má tvar. Víme, co jednotlivé typy malíčků znamenají.

Krátký malíček

Jde o malíček, který nedosahuje k hornímu článku prsteníčku. Jestliže máte krátké prsty, patříte spíše k plachým a rezervovaným lidem. Ke svým blízkým jste ovšem laskaví a přátelští. Lidé s krátkými malíčky jsou snílci, kteří však zřídkakdy udělají maximum pro to, aby si své sny splnili. Pokud mají tu správnou motivaci, mohou dosáhnout velkých úspěchů. Mají velké srdce a mohou získat vše, co chtějí.

Normální malíček

Pokud je vršek vašeho malíčku zhruba ve stejné výšce jako horní kloub na prsteníčku, máte ho běžně dlouhý. Lidé s takovými malíčky jsou vyrovnaní a stabilní. Jen málokdy se nechají vyvést z míry a obvykle se téměř nestresují. Neochvějné chování ale může budit dojem odtažitosti a chladnosti. Při troše trpělivosti však zjistíte, že k blízkému okolí jsou věrní a laskaví. Mají také fascinující vnitřní život.

Dlouhý malíček

Dlouhý malíček dosahuje nad vrchní kloub prsteníčku. Lidé, kteří ho mají, jsou vášniví, okouzlující a velmi charismatičtí. Přestože nijak zvlášť nevyhledávají pozornost druhých, často se ocitají ve středu dění, milují společnost. Jde o velmi talentované lidi, kteří se nemusejí příliš snažit. Měli byste více pracovat na tom, abyste všem dokázali, že jste důvěryhodní a ostatní vás brali vážně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Malíček stejně dlouhý jako prsteníček

Je to neobvyklé, ale někdy mají lidé malíček stejně dlouhý jako prsteníček. Ještě vzácnější je, mají-li ho i delší. Jde o velmi ambiciózní osobnosti. Tito lidé mají obrovskou vnitřní sílu a usilují o neustálý vývoj. Jsou temperamentní a otevření. Sní o tom, že se stanou generálními řediteli, vůdci, politiky nebo celebritami. Mají potenciál změnit svět.

Nižší malíček

Otočte ruku dlaní nahoru a podívejte se na to, kde začínají prsty. U většiny lidí jsou uspořádané v jemném půlkruhu. Pokud se vám zdá, že malíček začíná hluboko pod ostatními prsty, máte ho nízko posazený. Majitel takového malíčku je velmi ambiciózní a plný očekávání. Žije však ve světě snů se spoustou plánů a tužeb, které si ale většinou nesplní.

Čtvercový malíček

Pokud váš malíček má plochou či skoro hranatou špičku, máte jej čtvercový. Tito lidé jsou čestní, sebevědomí a bývají dobrými vůdci. Bývají i přímočaří a upřímní, mnohdy až neomalení, což je současně jejich síla i slabost. Citlivější lidé nemusí toto chování dobře snášet. Zejména upřímnost však nakonec každý ocení.

Špičatý malíček

Špičatý malíček na rozdíl od čtvercového jednoznačně směřuje rovnoměrně vzhůru. Mají ho lidé, kteří vynikají výřečností a jsou rádi v centru pozornosti. Skvěle vládnou mluveným i psaným slovem. Snadno se učí cizí jazyky. Jsou to také rození diplomaté, kteří dokážou uchopit i ožehavé téma s jemností a taktem. To z nich mimochodem dělá i vynikající partnery pro lidi se čtvercovými malíčky.

iZdroj fotografie: Pexels

Zakřivený malíček

Zakřivený malíček se nestejnoměrně přiklání k ostatním prstům. Lidé, kteří jím disponují, jsou opravdoví pacifisté. Nemáte rádi konflikty a vyhýbáte se konfrontacím. Ve většině případů to není proto, že máte strach. Jen toužíte po míru a klidu. Jste ideálním člověkem, jenž jako prostředník může zažehnat jakékoli krize.

Jak vypadá váš malíček?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti