Karetní vhled do následujících dní podle Johanky Roze: Konec utrpení. Podzim je nabitý pozitivní energií

Podzim stále oplývající letní energií nabádá k realizaci svých dosud nenaplněných tužeb. Otevřete své srdce a vydejte se na cestu za splněním svého snu.

havraní tarot i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Co je to, po čem v životě toužíte ze všeho nejvíc? Znáte svá největší přání? Máte pocit naplněného srdce? Ne? Pomoct vám v tom může i karetní výklad. Jmenuji se Johanka Roze a karetním výkladům se věnuji přes deset let. Pomáhám lidem přejít ze strachu do síly, od bolesti k prožívání. Dnes jsem si pro vás připravila karetní vhled do další dní. Inspiraci prostřednictvím Havraního tarotu na nadcházející dny. Havrani vyvolávají respekt. Občas i strach. Přitom to jsou velmi mírumilovná zvířata. Moudří rádci. 

Posun vpřed

Vůz – hlavní karta celého výkladu. Posun k tomu, po čem vaše srdce volá. Znáte všechny své touhy? Svá tajná, a přitom silná životní přání? Podzim, který stále oplývá letní vzdušnou energií, vybízí k realizaci dosud nenaplněné letní touhy, k probuzení touhy vašeho srdce. Konečně. K naplnění přání, jež jsou vyřčena, a čekají na realizaci. Co je však první krok? Jakým směrem se máte dát? 

havraní tarot iZdroj fotografie: Johanka Roze

Meče – konec utrpení

Meče představují bolest, strach, pochybnost, pocit utrpení. S tím je konec, říká Rytíř mečů. Dost bylo bolesti a trápení ve vašem životě. Nadchází odpuštění a opuštění. Nové cesta.

6 holí – odměna za dobře vykonanou práci

Žádné vaše rozhodnutí z čistoty srdce není ve vesmíru bez vyslechnutí. Pozorujte. Zbystřete své smysly. Cesta je otevřená jen pro ty, co opravdu chtějí. Chcete? Chcete žít, po čem opravdu toužíte? Odpověď určuje vaše další bytí. Letošní podzim je nabitý milosrdnou energií a vy ji můžete plně využít. Jak? To už je jen na vás. 

havraní tarot iZdroj fotografie: Johanka Roze

Jestliže máte pocit, že potřebujete pomoct osobně, v soukromí, je možný kontakt přes e-mail [email protected]. Žehnám vám, milé čtenářky a čtenáři, ať vaše cesta je pro vás touha srdce a naplnění je váš cíl. 

Po čem vaše srdce doopravdy touží?

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články