Která znamení zvěrokruhu jsou si souzena? Podle hvězd to jsou páry, které přežijí i největší vztahové krize

Čtyři dvojice znamení zvěrokruhu, které k sobě mají blíž, vás pravděpodobně překvapí. Tito lidé se navzájem perfektně doplňují a tvoří kompatibilní partnery.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Není vždy snadné pochopit, zda vás někdo má rád, či ne. Jakmile vás někdo přitahuje, může to být hořkosladké, protože druhá osoba si neuvědomuje, že se někomu venku velmi líbí. V dalším průběhu to může způsobit spoustu zmatků. Proto je nejlepší vyjádřit své pocity předem bez ohledu na to, kolik emocí to stojí. Ale snáz se to řekne, než udělá. Na pomoc jsou zde uvedena některá znamení zvěrokruhu, která se pravděpodobně budou mít tajně ráda.

Ryby a Střelce spojují blízcí

Prvními adepty jsou Ryby a Střelci. Jsou na oko nepravděpodobnou dvojicí. Ryby jsou super citlivé, zatímco Střelce zajímá jen svoboda, cestování a dobrodružství. Tyto dva jedince však spojuje láska k blízkým. Oba jsou velmi citliví a lásky si nesmírně váží. Dobře se také doplňují ve své kreativitě. Započít nějaký románek nebude snadné, ale jakmile se tak stane, přinese pro oba sladké ovoce lásky.

Býci a Kozorohové jsou svéhlaví

Další tajně přitahující se dvojicí jsou Býci a Kozorohové. Jsou svéhlaví a navzájem zcela protikladní. Protiklady se však přitahují. Oba jsou velmi ctižádostiví a právě to na sobě navzájem obdivují. Býci sní ve velkém, zatímco Kozorozi jsou praktičtější a realističtější. Vzájemně se docela dobře vyvažují. Nebylo by překvapením, kdyby se nakonec tajně měli rádi. Jejich soužití by probíhalo v harmonickém duchu.

Berani s Vodnáři rádi riskují

Následují Berani s Vodnáři. Tito dva jsou naprostými protiklady. Berani mají prudkou a revoltující osobnost, zatímco Vodnáři se stahují do svého introvertního kouta. Oba však raději riskují, než aby si zvolili všední život plný utrpení. Ve vzájemné společnosti tito dva září nejjasněji. Beran podporuje Vodnáře v odvážných rozhodnutích a Vodnář Berana přiměřeně usměrňuje.

iZdroj fotografie: Pexels

Blíženci a Raci si váží přátelství

Poslední kombinaci tvoří Blíženci a Raci. Další nečekaná dvojice z celé řady. Blíženec a Rak budou pravděpodobně skvělým párem, protože si oba váží přátelství a lásky na zcela nové úrovni. Raci učí Blížence trpělivosti a uzemnění, zatímco Býk je naopak učí společenskému chování. Oba milují a tajně obdivují osobnost toho druhého. Panuje mezi nimi vzrušující napětí.

Kolik tajně zamilovaných párů jste objevili?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?