Jak k vám numerologie promlouvá skrze čas: Co znamená, když spatříte stejné číslice na pozici hodin i minut?

V numerologii mají jednotlivá čísla i jejich kombinace svůj hluboký a jedinečný význam. Pokud vás během dne upoutalo nějaké číslo, víme, co to znamená.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Zřejmě se vám někdy stalo, že jste zahlédli nějaké číslo na hodinách a pak jste ho viděli přes den ještě několikrát třeba na účtence, na domě či na SPZ automobilu. Jako by vás to číslo prostě pronásledovalo. Podle numerologů jde o vzorec, kterým vám ono číslo dává něco najevo. Poodhalíme roušku tajemství, co jednotlivé specifické číselné kombinace v numerologii znamenají.

06:06

Očekávejte skvělé zprávy v soukromém životě. Brzy potkáte pravou lásku, která vyústí ve šťastný rodinný život. Uvidíte-li toto číslo na hodinkách, vypovídá to o tom, že se vám splní nejtajnější sen.

07:07

Vyjdou vám všechny plány. Sedmičky znamenají štěstí, bohatou úrodu a dobré vyhlídky v práci nebo podnikání. Hinduisté věří, že 707 vypovídá o tom, že jste na vrcholu a můžete mít, co si přejete.

07:17

Jste tak moc zapřaženi v reálném životě, že se duchovně nerozvíjíte. Toto číslo signalizuje, že byste se měli oprostit od materiálního vidění světa.

08:08

Bude se vám dařit kariéra. Možná vás čeká povýšení nebo dobrá zakázka. Pokud toto číslo budete vídat déle než tři dny, čeká na vás zajímavý dar. Pro Židy je číslo 8 zasvěcené vyšší moci.

08:18

Nejde o nic míň než o peníze. Číslo 818 je základem materiálního blahobytu. Pokud se budete zdokonalovat ve svých znalostech a schopnostech v práci, nemine vás zasloužená odměna.

iZdroj fotografie: Depositphotos

09:00

Budete se muset vyrovnat s překážkami v práci i osobním životě. Číslo 9 je rovněž považované za symbol vzdělání a v Číně za velmi příznivé, protože je to násobek nebeského čísla 3.

09:06

Ve vašem osobním životě nastanou velké změny. Podle numerologů můžete potkat nového člověka nebo ztratit současného partnera.

09:09

Buďte pečlivější a opatrní na sebe, ale hlavně na své věci. Existuje totiž možnost, že budete okradení nebo oloupení. Věnujte víc pozornosti zabezpečení i drobného majetku.

09:19

Nechoďte pozdě, protože byste mohli v pracovním i osobním životě leccos propásnout. Zrychlete, nebo vám ty nejdůležitější věci v životě prostě uniknou.

iZdroj fotografie: iStock

10:00

V životě je spousta věcí, které byste neměli hned ukvapeně řešit. Nechte je dozrát. Než něco uděláte, zamyslete se, zda je to dobře. Rychlá a nepromyšlená rozhodnutí nebývají správná.

10:01

Tento palindrom signalizuje, abyste byli opatrní na cestách. Na silnicích nepřekračujte rychlost, pokud jste na delší cestě veřejnou dopravou, ujistěte se, že máte s sebou léky. Možná potkáte zajímavého člověka.

10:10

Potřebujete méně stresu a více odpočinku. Mějte dobrý pocit, protože vás nejspíš čeká skvělá dovolená nebo romantické rande s milovaným člověkem.

10:11

Čeká na vás to, po čem marně touží spousta lidí. Koníček se stane vaší prací a budete díky tomu vydělávat slušné peníze.

iZdroj fotografie: Pixabay

11:01

Věnujte pozornost svému zdraví a nechte se vyšetřit u lékaře. Pokud toto číslo vídáte opakovaně, může to naznačovat, že byste si měli dát pauzu a odjet na dovolenou.

11:10

Potřebujete se alespoň na chvíli vymanit ze stresového prostředí a odpoutat se od každodenních problémů v osobním nebo pracovním životě.

11:11

Zamyslete se nad vztahem k rodičům a věnujte jim více pozornosti. Pokud číslo uvidíte tři dny po sobě, je možné, že potřebují vaši péči. Jestli jste ho spatřili ve snu, zřejmě se zamilujete.

iZdroj fotografie: Depositphotos

11:22 a 11:44

Zaklapněte počítač, vypněte televizi a běžte ven. Podle astrologů tato kombinace čísel poukazuje na spojení člověka s přírodou, z níž získává energii.

11:33 a 11:55

Nedostatek spánku je pro vás typický. Vaše tělo i mysl možná potřebuje nový impuls. Tato čísla jsou zodpovědná za fungování vašeho podvědomí, které pracuje právě během spánku.

Co si myslíte o symbolice čísel?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články