Triky na výrobu jednoduchých pomůcek usnadní život každému

Ne vždy je nutné si vše jenom kupovat. Obvykle postačí pár běžných věcí z domácnosti a následná výroba. Vzniknou originální věci, které jen tak někde nekoupíte.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Někdy v domácnosti stačí jen trochu vaší kreativity a nápadů. Rázem se z vaší domácnosti může stát centrum nejlepším vychytávek, které vám usnadní nejen život doma, ale například také v práci. Pojďte se s námi podívat na ty nejlepší návody.

Návody DIY jsou oblíbené po celém světě

Nejen díky kreativitě, kterou můžete u techto návodů projevit, se stávají video návody s názvem DIY velmi oblíbené. S těmito návody si můžete vyrobit originální dekorace, organizéry do kuchyně nebo jakékoliv jiné vychytávky, které rozhodně využijete.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Komu by nehodilo mít pořád organizovanou kuchyň

Výhodami těchto vychytávek jsou rozhodně:

  • levné pořizovací náklady
  • přizpůsobení vlastnímu stylu
  • zvolení barev i rozměrů dle požadavků

Prvním návodem, který pro vás dnes máme připravený, je návod na jednoduchý stojan pro váš notebook. Většina s pracujících lidí totiž zůstává v tomto období na home office, a tak určitě ocení i tuto skvělou vychytávku. K výrobě stojanu na notebook budete potřebovat pouze vodovodní trubky a kolínka s vteřinovým lepidlem. Podívejte se sami, jak jednoduchý tento návod je.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Obvykle stačí trocha zručnosti

Vlastní šipky vyrobené doma? Ano, jednoduše a levně!

V druhém DIY návodu zjistíte, jak si doma jednoduše a levně vyrobit vlastní šipky. Díky těmto šipkám si můžete snadno zahrát i doma oblíbenou hru s terčem a zabavit tak celou rodinu na dlouhé zimní večery. K výrobě šipek vám postačí jehly, krabička od sirek, nit a papír.

Sami ve videu zjistíte, jak jednoduchá výroba šipek je. Navíc si každý člen může vyrobit šipky ve vlastním stylu, barvě či designu a odlišit se tak od ostatních.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Tento míček lze pořídit za pár korun

Pokud vám nebo vašim dětem chybí období experimentování z hodiny chemie, pak pro vás máme skvělý tip, ke  kterému budete potřebovat jen míček na pingpong a alobal. Pomocí těchto dvou pomůcek můžete vytvořit perfektní dýmovnici. Tento návod však zkoušejte výhradně venku a s dospělým doprovodem.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Pomohou věci, co máme doma

Další zajímavé návody či vychytávky, které si můžete snadno vyrobit či připravit doma, najdete ve videu. Už nikdy se doma nudit nebudete.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články