Špatné umístění zrcadla může otevřít cestu pro duchy, vyvolat nespavost, špatné sny a zesílit negativní energii

Pokud se vám ve vaší ložnici špatně spí a necítíte se tam dobře, možná to bude tím, že v ložnici máte zrcadlo natočené na špatnou stranu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Umístění zrcadla vždy vyžaduje určité zamyšlení, a to zejména v ložnici. Jeho špatné umístění totiž může vyvolat nespavost, špatné sny nebo například i spánkovou paralýzu. Přestože zjistit příčinu problémů se spánkem může být komplikované, zrcadlo umístěné naproti posteli však může tento problém ještě zhoršit.

Zrcadlo nikdy nedávejte do okolí postele

Zrcadla by obecně neměla být žádným způsobem natočená na postel, ať už ze stropu nebo ze strany postele. Jinými slovy, když ležíte v posteli, neměli byste se vidět v žádném zrcadle, ani v tom nejmenším. Je také důležité, aby zrcadla nebyla umístěna na negativních stresových energetických linkách. Zrcadlo, které je takto umístěno, zesílí negativní energii a může mít nepříznivý dopad na vaše zdraví, vztahy i štěstí.

iZdroj fotografie: Unsplash

Zrcadla naproti sobě nebo zrcadla naproti vchodu jsou také špatná

V nejhorším případě mohou zrcadla fungovat jako portály do jiných dimenzí a aktivovat duchovní síly. Může se vám tak z ložnice stát místo, kam chodí duchové, a to nikdy není dobrý nápad. Když dáte zrcadla přímo naproti sobě nebo také naproti vchodu, může se vytvořit cesta pro ducha, který vám svou návštěvou rozhodně nepřivodí dobré spaní.

Pro starší lidi jsou nejhorší zrcadlové skříně

Zrcadlové dveře skříně v ložnici jsou oblíbeným způsobem, jak prosvětlit a opticky zvětšit prostor v někdy temné místnosti. Jenže ve skutečnosti opravdu nejsou užitečné, a to zvláště pro starší osoby. Avšak někdy lze dveře alespoň otočit tak, aby zrcadla směřovala dovnitř skříně. Pokud se ale nemůžete vyhnout zrcadlovým dveřím nebo zrcadlu na toaletním stolku, které je namířeno proti vám, zakryjte ho před spaním třeba prostěradlem. Zkuste to dělat po dobu pár týdnů a uvidíte, jestli se váš spánek zlepšuje.

iZdroj fotografie: Unsplash

Zdroj: Landandspirit

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám