Muž zrekonstruoval ložnici v době manželčiny nepřítomnosti

Muž se rozhodl že pro svou manželku nachystá překvapení. Už dlouho snila po dokonalé ložnici a tak když odjela, pustil se do práce a tuto místnost změnil k nepoznání.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Když musela Kate, matka tří dětí, na víkend odjet z domu, ještě netušila, že na ni po návratu čeká pořádné překvapení. Její manžel Miles se rozhodl, že její nepřítomnost využije k rekonstrukci jejich ložnice. A to, co Kate při otevření dveří spatřila, ji dojalo až k slzám. V ložnici totiž nezůstal kámen na kameni. Co Miles za víkend všechno stihl?

  • Předělat podlahu
  • Vymalovat stěny
  • Přeorganizovat nábytek
iZdroj fotografie: Pixabay.com
Muž se rozhodl zvelebit ložnici

Nová podlaha i barva zdí

První přišla na řadu podlaha. Starý koberec už měl svá nejlepší léta za sebou, Miles se proto rozhodl vyměnit ho za nové dřevěné parkety v tmavém provedení.

iZdroj fotografie: YouTube.com

S tím samozřejmě souvisí i nové lišty v celé místnosti. Zdi už také nový nátěr potřebovaly. Zde nedošlo k žádné výrazné změně, Miles zvolil světle krémovou barvu, která ovšem v kombinaci s tmavým dřevem nádherně vynikla.

iZdroj fotografie: YouTube.com

Ani děti se během rekonstrukce nenudily. Zatímco do prázdné místnosti chodil nejmladší syn zkoušet akustiku, po položení podlahy se z místnosti dočasně stalo malé taneční studio.

iZdroj fotografie: YouTube.com

To si nejvíce užila dcera, která zde mohla nacvičovat stojky, hvězdy a jiné akrobatické kousky. Kluci se zase chodili po nové a naleštěné podlaze klouzat. Hraní ovšem skončilo s nastěhováním nového nábytku.

iZdroj fotografie: YouTube.com

Úpravou prošel i nábytek

Skříně a komody se dočkaly nového nátěru, který jim vdechl nový život. K původnímu nábytku přibylo také pohodlné křeslo s veselým květinovým přehozem a psací stůl.

Doprostřed pokoje Miles umístil menší koberec v příjemné krémové barvě. Stará postel se vyměnila za moderní kousek s polstrovaným čelem a na každé straně ji doplnily malé noční stolky na odkládání věcí. Výsledek byl perfektně slazený barvami, materiály i stylem.

iZdroj fotografie: YouTube.com

Překvapení po návratu Kate bylo obrovské a radost nebrala mezí. Pokoj si manželé následně ještě doplnili lampičkami s příjemným světlem a několika drobnostmi a upomínkami.

iZdroj fotografie: YouTube.com

V takovém prostředí se samozřejmě líbí i dětem a rodina zde jistě prožije spoustu příjemných chvil.

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články